Bishop Briggs chce być sobą

Do kawałka powstał klip w reżyserii Tima Matii (The 1975, Twenty One Pilots).

Bishop Briggs chce być sobą
fot. materiały prasowe

Bishop Briggs, której debiutancki album „Church of Scars” trafił do Top 10 Billboard Album Charts, prezentuje nowy utwór „Champion”.

Jak mówi sama Bishop Briggs: – Napisałam „Champion” w momencie, kiedy moja samoocena była rekordowo niska. Jako kobieta odnoszę wrażenie, że jestem tresowana, by być kilkoma osobami na raz: seksowna, ale słodka, pewna siebie, ale skromna, niezależna, ale poddańcza, mądra, ale nie za mądra – ta lista się nie kończy. Pisanie tej piosenki pomogło znaleźć mi odpowiedź na pytanie „a jeśli po prostu będę sobą?”. Gdyby mógł istnieć świat, w którym słabości stają się moimi atutami? Czekam na dzień, w którym spojrzę bez wahania w lustro i powiem „Wygrałam”, przede wszystkim dlatego, że wybieram bycie sobą. „Champion” opowiada o akceptowaniu samego siebie już teraz, takim jakim jesteś. 

Za produkcję kawałka odpowiada Joel Little (Taylor Swift, Lorde, Khalid), a współautorką jest K.FLAY.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Bishop Briggs zaprezentuje „Champion” w programie „The Late Late Show With James Corden” 29 lipca. Artystka wystąpi w tym roku na słynnym festiwalu Lollapalooza w Chicago. Poprzednie single, które przyniosły artystce rozgłos, to „Wild Horses”, „White Flag” oraz „River”, które w Stanach ma status platyny.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa i Baron mają bardzo pracowite wakacje! “Na wypoczynek udamy się…”

Champion
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie