MUZOTAKTNEWSYMuzykaTaco Hemingway w zawrotnym tempie bije rekordy na Spotify!

Taco Hemingway w zawrotnym tempie bije rekordy na Spotify!
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Taco Hemingway na topie! Od premiery nowej płyty Taco Hemingwaya „Pocztówka z WWA, Lato ’19”, licznik odtworzeń albumu na Spotify pędzi w zawrotnym tempie. Utwór nagrany z Dawidem Podsiadło „W piątki leżę w wannie” rozbił bank pierwszego dnia po premierze z wynikiem 406 963 odtworzeń.

Warszawski raper, Taco Hemingway po raz kolejny opublikował album bez zapowiedzi. Oficjalną premierę płyty zaplanowano na sierpień, jednak „Pocztówka z WWA, Lato ’19” została udostępniona online, w tym na Spotify, na dwa tygodnie przed tym terminem. Nie może więc dziwić to, że zarówno album, jak i pojedyncze piosenki zostały odtworzone w tak imponujących liczbach.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Utwór „W piątki leżę w wannie”, nagrany w duecie z Dawidem Podsiadło, ustanowił rekord najczęściej słuchanego singla. W ciągu zaledwie 24 godzin utwór został odsłuchany 406 963 razy. Co ciekawe, poprzedni rekord dzienny na Spotify, z wynikiem 318 361 odtworzeń, również należał do Taco Hemingwaya: była to piosenka „Tamagotchi”, hip hopowego superduetu Taconafide, czyli Taco Hemingwaya i Quebonafide.

Materiały promocyjne partnera

To nie koniec rekordów. Album „Pocztówka z WWA, Lato ’19” zanotował 3 232 315 streamów w ciągu doby, ustanawiając najlepszy wynik dla płyty na Spotify w Polsce. Poprzedni rekord dla odtworzeń albumu w ciągu 24 godzin ustanowiła w zeszłym roku płyta Soma 0,5mg duetu Taconafide.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa i Baron mają bardzo pracowite wakacje! “Na wypoczynek udamy się…”

Poprzednie wydawnictwo Taco Hemingway to “Cafe Belga” z 2018 roku. Za albumy “Umowa o dzieło” oraz “Szprycer” Hemingway otrzymał Fryderyka.

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA