Shawn Mendes w wersji deluxe! Niespodzianka dla fanów

Krążek zawiera 16 kawałków.

Shawn Mendes i Camila Cabello z najlepszym debiutem w Spotify
fot. screen Youtube

Rozszerzona wersja trzeciego albumu Shawna Mendesa przygotowana została z myślą o serwisach cyfrowych. Trzeci pełnowymiarowy album Shawna Mendesa zatytułowany został po prostu “Shawn Mendes”. Co znalazło się w wersji deluxe?!

Shawn Mendes zaskoczył fanów rozszerzonym krążkiem. Na nowym wydawnictwie znalazły się dwa najnowsze single artysty: „Señorita” oraz „If I Can’t Have You”, które biją rekordy popularności na listach przebojów, zarówno tych tradycyjnych, jak i cyfrowych.

Podstawowe wydawnictwo ukazało się 25 maja 2018 roku nakładem wytwórni muzycznej Island. Promocję albumu rozpoczęto w czerwcu 2016 roku, wraz z premierą pierwszego promującego singla – „In My Blood”, kompozycja w Polsce zajęła m.in. 17. miejsce w notowaniu AirPlay – Top. Kolejnym singlem został utwór „Lost in Japan”.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Krążek zadebiutował na szczycie notowania Billboard 200, rozchodząc się w pierwszym tygodniu w ilości 182 000 egzemplarzy. Ten wyczyn sprawił, że Mendes stał się trzecim najmłodszym artystą na szczycie listy z co najmniej 3 albumami, wraz z Miley Cyrus i Justinem Bieberem. W Polsce krążek dotarł do piątego miejsca notowania OLiS.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa i Baron mają bardzo pracowite wakacje! “Na wypoczynek udamy się…”

Señorita

Autorem utworu jest Shawn Mendes we współpracy ze Scottem Harrisem, Teddym Geigerem i Nate’em Mercreau, za produkcję odpowiadają Mendes i Geiger. Do utworu powstał teledysk, który można oglądać tutaj:

If I Can’t Have You
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie