Bars & Melody zaskoczyli fanów premierą nowego singla

Utwór „Waiting For The Sun” zapowiada trzecią płytę tej niezwykle popularnej grupy.

„Love To See Me Fail” to singiel zapowiadający trzeci album Bars & Melody.
fot. Grzymala

Nowy singiel udowadnia rozwój Bars & Melody i pokazuje, że na naszych oczach duet wyrasta na dojrzałych i świadomych siebie artystów.

„Waiting Fot The Sun” to esencja przebojowego stylu Bars & Melody – bogatego aranżacyjnie, a zarazem utrzymanego w formule klasycznego hitu pop. Zespół wychodzi do swoich fanów z przesłaniem opartym na klasycznym motywie per aspera ad astra („przez trudy do gwiazd”). 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Czuję się głęboko związany z tym utworem. Chodzi o to, aby nie poddawać się trudnościom i pomimo przeszkód dążyć do szczęścia. Po każdej nocy przychodzi nowy dzień i słońce znów wychodzi na pierwszy plan, dając światło na końcu tunelu. 
-podsumowuje metaforykę tekstu Charlie 

Ta piosenka opisuje smutek i tęsknotę za bliską osobą – ten nastrój zawarty jest w zwrotkach, które reprezentują noc. W refrenie śpiewamy o czekaniu na Słońce symbolizujące wolność i szczęście, które daje bliskość ukochanej osoby 
-dodaje Leo 

Bars & Melody to brytyjski duet, w skład którego wchodzi raper Leo „BARS” oraz wokalista Charlie „MELODY”. Ich kariera rozpoczęła się za sprawą Simona Cowella, który w brytyjskiej edycji „Mam Talent!” wcisnął złoty guzik podczas występu zespołu. Debiutancki album duetu „143” ukazał się w 2015 i pokrył się platyną w Polsce. BAM otrzymali zaproszenie do programu Ellen DeGeneres, pracowali z takimi markami jak Pepsi czy Air China, a ich kanały społecznościowe obserwują miliony fanów.

Przypominamy, że 30 sierpnia Bars & Melody wystąpią w Warszawie, na Torwarze, jako headliner Young Stars Festival.

▸ Przeczytaj również: Coke SSSummer Music Tour: Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Otsochodzi!

Zobacz kawałek zatytułowany „Waiting For The Sun” w wykonaniu na żywo:

Waiting For The Sun
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie