Ariana Grande wróżką w serialu “Kidding” (WIDEO)

Ariana Grande wróżką w serialu
fot. screen Youtube

Dziś pojawił się w sieci oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu zatytułowango “Kidding”. W nagraniu widzimy jak Ariana Grande jest zieloną wróżką. Sprawdźcie wideo poniżej na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande (26 l.) pojawia się w zwiastune tylko na chwilkę i wygląda jak zielona wróżka. Skądinąd wiadomo, że wokalistka będzie w serialu także śpiewać. 

– Nie ma słów, by wyrazić mój zachwyt – mówi Ariana Grande.

– Jestem wdzięczna za najbardziej wyjątkowe doświadczenie mojego życia. Nie ma nic bardziej szalonego, niż praca z kimś, kogo ubóstwiałaś, zanim nauczyłaś się mówić. Jeszcze bardziej szalone jest odkrycie, że ta osoba jest bardziej wyjątkowa, ciepła i hojna niż można sobie wyobrazić. Zobaczycie mnie w małej roli w show “Kidding” w przyszłym sezonie. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Jim. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Głównym bohaterem serialu “Kidding” jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) – legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Pomysłodawcą serialu jest Dave Holstein

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Ariana Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku. 

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek: Zobacz gorący klip z Ibizy “IYO” (WIDEO)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie