Animowany Elvis Presley w Netfliksie

Animowany Elvis Presley w Netfliksie
fot. materiały prasowe

42 lata temu, tj. 16 sierpnia 1977 roku zmarł Elvis Presley. zW rocznicę jego śmierci platforma Netflix ogłosiła, że wkrótce pojawi się animowany projekt zatytułowany “Agent King”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Elvis Presley dla dorosłych! “Agent King” to nowy animowany serial, który już wkrótce będzie dostępny na platformie Netfliks.

Jak napisano w materiałach Netfliksa “Elvis Presley zamienia biały uniform na plecak odrzutowy i zostaje tajnym agentem, aby pomóc w walce z ciemnymi siłami zagrażającymi krajowi, który kocha – a wszystko to przy jednoczesnym utrzymaniu swojej pracy jako Król rock and rolla”.

▸ Przeczytaj również: Majka Jeżowska: Nie jestem jeszcze gotowa do tej roli, sama chcę czerpać z życia

– Odkąd był młodym chłopakiem Elvis marzył o tym, by być superbohaterem walczącym z przestępczością i ratującym świat. Będzie mógł to zrobić dzięki serialowi “Agent King” – mówi Priscilla Presley, która odpowiada za produkcję cyklu.

– Ja i John Eddie jesteśmy podekscytowani współpracą z Netflix i Sony Animation nad tym niesamowitym projektem i możliwością pokazania światu Elvisa, którego wcześniej nie widzieli.

Mike Arnold zajmie się scenariuszem i będzie showrunnerem.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie