Natalia Nykiel z emocjonalnym komunikatem na Kraków Live Festival (WIDEO)

Natalia Nykiel z emocjonalnym komunikatem na Kraków Live Festival (WIDEO)
fot. Paweł Zanio

Natalia Nykiel była jedną z gwiazd tegorocznego Kraków Live Festival. Namiot, w którym występowała wypełnił się po brzegi na długo przed tym, jak Nykiel wyszła na scenę.

Natalia Nykiel porwała publiczność swoimi hitami do tego stopnia, że na jednym z utworów ludzie zaczęli tańczyć pogo! Dużym zaskoczeniem było wykonanie hitu „Born This Way” Lady Gagi, który Natalia poprzedziła krótką przemową na temat osób LGBT.

▸ Przeczytaj również: Majka Jeżowska: Nie jestem jeszcze gotowa do tej roli, sama chcę czerpać z życia

Występ na swoich social mediach skomentował Piotr Grabarczyk:

O tym, że Natalia Nykiel to jeden z największych talentów polskiej sceny muzycznej wiemy już od jakiegoś czasu. Teraz, w tych trudnych dla nas czasach, Natalia dała się poznać jako sojuszniczka społeczności LGBT. Podczas swojego genialnego koncertu na Kraków Live Festival wygłosiła krótką, niezwykle celną i emocjonalną przemowę.

– LGBT to nie jest ideologia. To są ludzie. To jedni z najmądrzejszych i najbardziej kreatywnych ludzi jakich znam. Są dla mnie najważniejsi! (…) Wierzę w Boga i naprawdę głęboko wierzę w to, że kocha nas wszystkich tak samo – mówiła ze sceny.

Byłem tam, kilka metrów od sceny i ścisnęło mnie aż w żołądku, bo to było nieoczekiwane, piękne i przede wszystkim bardzo szczere. Dziękuję Natalia!

W trakcie występu na ekranach pojawiały się równościowe hasła. Tłum nagrodził występ gromkimi brawami i okrzykami. Wśród wpisów fanów Lady Gagi nie brakuje komentarzy, że ich idolka byłaby dumna z polskiej artystki.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

Zobacz występ Natalii Nykiel na Kraków Live Festival:

Natalia Nykiel: WIERZĘ W BOGA I KOCHAM LGBT
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie