Ariana Grande gwiazdą lat 80?! Sprawdź, jak brzmi jej HIT w stylu retro

Ariana Grande byłaby gwiazdą lat 80-tych?! Tak brzmi jej HIT w stylu retro
fot. instagram.com/arianagrande

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek na całym świecie. Jej głos uwielbiają zarówno dorośli jak i młodzież. Cieszy się niezwykłą popularnością, a jej utwory są wciąż poddawane licznym przeróbkom czy coverom. Na szczególną uwagę zasługuje kawałek zatytułowany “Thank u next”, który doczekał się wersji retro. Dzięki temu możemy posłuchać, jakby gwiazda brzmiała w latach 80-tych. Posłuchajcie i oceńcie sami na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande to piosenkarka, która z pewnością wypracowała sobie już swój styl i ceniona jest za niebagatelny styl muzyki, czego dowodzi ostatni krążek “Thank, U Next” wydany 8 lutego 2019 roku. Mimo to, że wielu polskich fanów jest zawiedzionych, że artystka nie wystąpi po raz kolejny w naszym kraju, nadal ją podziwiamy.

W sieci jest mnóstwo interesujących coverów czy przeróbek jej kawałków. Najpopularniejszym utworem jeśli chodzi o przeróbki jest bez wątpienia jej wielki zatytułowany “Thank, U Next”. Kompozycja okazała się wielkim komercyjnym sukcesem, stając się pierwszym nagraniem Ariany Grande , które dotarło na szczyt prestiżowej amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Teledysk do piosenki do dziś jest najczęściej oglądanym videoklipem w ciągu doby w historii platformy YouTube. Nic dziwnego, że w sieci powstało mnóstwo coverów tego przeboju.

▸ Przeczytaj również: Majka Jeżowska: Nie jestem jeszcze gotowa do tej roli, sama chcę czerpać z życia

Ariana Grande – Thank u next w zupełnie innej odsłonie

Na kanale producenta muzycznego Blanks na YouTubie pojawiła się wyjątkowa wersja przeboju “Thank, u next”. Słuchając tej przeróbki poczujemy naprawdę klimat lat 80-tych.

Jeśli jesteście ciekawi jak brzmi Ariana Grande w wersji rodem z lat osiemdziesiątych, posłuchajcie poniżej nagrania. Może i was ta wersja porwie do tańca.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

Thank u next
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie