Piotr Zioła i jego “Safari” znów na topie!

Piotr Zioła
Piotr Zioła (fot. Zuza Krajewska/Warner Music Poland)

Za sprawą najnowszego odcinka „Mam Talent”, i występującego w nim duetu akrobatycznego Marysia i Julian, utwór Piotra Zioły „Safari” przeżywa renesans swojej popularności.

Piotr Zioła znów na topie! Piosenka, pochodząca z debiutanckiego albumy artysty „Revolving Door”, posłużyła jako muzyczne tło podczas przejmującego występu uczestników, którym zachwycili jurorów. Od razu po emisji programu „Safari” zyskało viralową popularność: piosenka w serwisach cyfrowych oraz teledysk do tego utworu pomnożyły ilości wyświetleń, a singiel znalazł się w TOP5 wyszukiwań w polskim Shazam.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Ogrom pozytywnych komentarzy, które pojawiły się w ostatnich dnia, wskazuje jasno, że „Safari” może być „czarnym koniem” na polskich listach przebojów tej jesieni!

Piotr Zioła to wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” został nagrodzony Fryderykiem 2017 w kategorii “Fonograficzny Debiut Roku”. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra.
Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single „Podobny” i „W ciemno” pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: „Przyjmij brak” duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), „Kolor czerwieni” Wojtka Mazolewskiego czy „Bilet” Flirtini.

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Safari / Piotr Zioła
Piotr Zioła
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie