The Voice of Poland: Kilka lat temu dał kosza Margaret. Teraz wystąpił w programie!

The Voice of Poland: Kilka lat temu dał kosza Margaret. Teraz wystąpił w programie!
fot. Waldemar Kompała / TVP

Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło… – powiedziała zaskoczona Margaret tuż po tym, gdy na scenie zaśpiewała dawna, niespełniona miłość trenerki „The Voice of Poland”. Zobaczcie nagranie wideo poniżej na MUZOTAKT.pl

Jednym z uczestników sobotniego odcinka dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland będzie Tadeusz Seibert, który na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej. Okazuje się, że największa pasja Tadeusza – muzyka, przed laty skrzyżowała jego drogi z Margaret, obecną trenerką muzycznego show TVP2. 

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

“Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali…” – zdradziła Margaret. 

Wyznanie trenerki bardzo zaintrygowało Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental, którzy postanowili dowiedzieć się więcej na temat relacji Margaret z Tadeuszem Seibertem. Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam on mnie nie chciał! – opowiedziała z nostalgią Margaret.

Występ Tadeusza Seiberta spodobał się wszystkim trenerom muzycznego show. Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść uczestnik? Wybierze Margaret czy znów da jej kosza? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Podobnie jak przed tygodniem, widzowie będą mogli zobaczyć aż trzy odcinki muzycznego show Dwójki. 

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

The Voice of Poland
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!