Metronomy na dwóch koncertach w Polsce

Metronomy z kolorowym klipem do „Walking In The Dark”
fot. materiały prasowe

Po świetnie przyjętym występie na FEST Festivalu, Metronomy w ramach trasy promującej najnowszy album „Metronomy Forever” ponownie odwiedzi Polskę – tym razem na dwóch koncertach klubowych.

Metronomy będzie można zobaczyć na żywo 31 marca w Poznaniu (Tama) oraz 1 kwietnia w Warszawie (Progresja).

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Metronomy to brytyjski zespół, który powstał w 1999 roku. Obecnie tworzą go Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior, Olugbenga Adelekan i Michael Lovett.

Ich oryginalna wizja muzyki to swojego rodzaju międzygatunkowy slalom, bo choć śmiało czerpią z wpływów popu, elektroniki czy indie, to często nie dają się jednoznacznie szufladkować. Na swoim koncie mają kilka długogrających albumów, w tym „Pip Paine (Pay The £5000 You Owe)”, „Nights Out” czy „The English Riviera”. Najbardziej znane kawałki zespołu to chociażby The Bay”, „Heartbreaker” oraz „The Look”.

13 września 2019 ukazał się najnowszy album grupy, „Metronomy Forever”, który przez wielu krytyków uważany jest za najlepsze wydawnictwo w ich karierze! Dowiedz się więcej tutaj:

Bilety dostępne od 20.09.2019 o godz. 10:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut i Ticketmaster oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Wedding Bells
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie