MUZOTAKTHotPlotaDawid Podsiadło i Taco Hemingway: Ostatnia szansa na VIP bilety!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway: Ostatnia szansa na VIP bilety!
D

Dodano:

OBSERWUJ W WIADOMOŚCIACH GOOGLE
UDOSTĘPNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Już 28 września Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają po raz pierwszy na PGE Narodowym. Aby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia, którego głównym partnerem jest Spotify Premium, artyści przygotowali konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na próby, osobiste spotkanie z muzykami, bilety VIP na wyprzedany koncert, oraz 6-miesięczny voucher Spotify Premium!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway z pewnością należą do najpopularniejszych artystów w Polsce, a ich solowe piosenki notują rekordy odtworzeń w Spotify. Podobnie było w przypadku wspólnego utworu „W piątki leżę w wannie”, który ustanowił rekord popularności w ciągu zaledwie 24 godzin.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Już 28 września odbędzie się wspólny koncert artystów, którego głównym partnerem jest Spotify Premium. W związku z tym wydarzeniem muzycy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników jest wymyślenie tytułu wspólnego albumu artystów oraz zaprojektowanie okładki. Jak podkreślają artyści, konkurs jest tylko zabawą, nie pracują nad wspólnym albumem, ani nie mają tego w planach.  Pomysły należy publikować na Instagramie, podając hashtag #SpotifyPremiumPL.

Pięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi dostanie zaproszenia na próbę muzyków, bilety VIP na koncert oraz gadżety artystów. Co więcej, będą mieli okazję poznać Dawida i Taco osobiście! Spotify ufundował także 6-miesięczne kody Premium umożliwiające korzystanie z wszystkich funkcji najpopularniejszej w Polsce muzycznej platformy streamingowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem reklamowym
REKLAMA

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o godzinie 23:59, natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

https://www.instagram.com/p/Bxz2Ywuox5v/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA
REKLAMA
WYBRANE DLA CIEBIE

NEWSLETTER

Ekskluzywne materiały, premiery i rankingi
Dołącz do grona czytelników i i otrzymuj treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zapisując się, akceptujesz nasze Warunki korzystania z serwisu oraz Politykę prywatności. Korzystamy z zaufanych dostawców usług, którzy mogą przetwarzać Twoje dane w celu obsługi newslettera. Twoje dane są bezpieczne i wykorzystywane wyłącznie w celu świadczenia naszych usług.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Chcesz zamówić artykuł sponsorowany? Napisz do nas

MATERIAŁY PROMOCYJNE
Artykuł opracowany przez redakcję muzotakt.pl na podstawie dostępnych źródeł.
REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

REKLAMA