MUZOTAKTMUZYKANowy singielDawid Podsiadło z nowym singlem. Czy okaże się hitem?

Dawid Podsiadło z nowym singlem. Czy okaże się hitem?
D

Nowy singiel Dawida Podsiadło nosi tytuł „POST” i jest zapowiedzią czwartej studyjnej płyty artysty, której premierę zaplanowano na jesień 2022 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Od premiery „Małomiasteczkowego” minęło już niemal 5 lat, a album w tym czasie pokrył się podwójnym diamentem, rozchodząc się w nakładzie ponad 350 tysięcy sztuk i będąc pierwszym albumem z takim wyróżnieniem od 2008 roku.

REKLAMA

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Artysta nie zdradza na razie więcej szczegółów. Wiemy tylko, że premiera nowego singla odbędzie się w najbliższy piątek.

Dawid Podsiadło jest w trakcie pierwszej rekordowej trasy po polskich stadionach, którą zobaczy łącznie ponad 150 tysięcy widzów. Po koncercie w Gdańsku i Wrocławiu, w których udział wzięło ponad 90 tysięcy osób, trasa zakończy się koncertem na Stadionie Śląskim w piątek, 25 czerwca.

Będzie to największy koncert w karierze Artysty, organizatorzy spodziewają się około 60 tysięcy fanów.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Płycie Dawida będzie towarzyszyć trasa koncertowa POST PRODUKCJA TOUR, nawiązująca do nazwy singla, obejmująca 8 miast: Szczecin, Gdańsk/Sopot, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań i Warszawę. Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 23 czerwca, o 12:00 w serwisie ebilet.pl

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA