Sarsa oddaje zysk ze spotkań Meet&Greet dla Fundacji Mam Marzenie

Sarsa oddaje zysk ze spotkań Meet&Greet dla Fundacji Mam Marzenie
fot. instagram.com/sarsa_markiewicz

Po wielkim sukcesie trasy #ZAKRYJTOUR promującej singiel tytułowy trzeciej płyty, Sarsa powraca do największych miast z pełnym repertuarem z albumu „Zakryj” na trasę klubową #ZAKRYJTOUR2.

Sarsa jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów, instrumentalistką, a jej talentem zachwyciła się cała branża muzyczna oraz miliony słuchaczy. Na ostatnim albumie „Zakryj” Sarsa podjęła się także obowiązków producentki.

Podczas tegorocznej trasy klubowej Sarsa nawiązuję współpracę z Fundacją Mam Marzenie. W każdym mieście artystka spotka się przed koncertem ze swoimi fanami na tzw. spotkaniach meet&greet, aby podpisać swój najnowszy album. Nie będzie wygórowanych stawek za m&g, ale będą cegiełki w wysokości min. 5 zł – oczywiście można dać więcej. Zebrane do puszki pieniądze przez wolontariuszy zasilą konto fundacji i spełnią marzenia ich podopiecznych.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w zaskakującym duecie! (“You Don’t Own Me”)

Koncerty klubowe to taki moment w roku kiedy mogę spotkać się z moimi fanami w bardziej intymnej atmosferze. Przy tej drugiej odsłonie trasy „Zakryj” niektóre utwory z płyty zagram po raz pierwszy. Nie zabraknie więc muzycznych niespodzianek. Bardzo się cieszę, że tak liczne jest grono fanów koncertów klubowych. Tym razem również nie zabraknie wzruszeń i mega energii do szaleństwa. Znam moich odbiorców i wiem, że są to ludzie o ogromnych sercach, co nie raz udowadniali uczestnicząc w aukcjach charytatywnych licytując wystawiane przeze mnie przedmioty. Tym razem będziemy wszyscy wspólnie pomagać chorym dzieciakom spełniać ich marzenia
-Sarsa

Oto daty koncertów oraz miejsca, które Sarsa odwiedzi w ramach #ZAKRYJTOUR2:

3.11 GDAŃSK Klub Parlament
9.11 LUBLIN Klub 30
10.11KATOWICE Klub P23
15.11 OPOLE NCPP
17.11 KRAKÓW Forty Kleparz
22.11 ZIELONA GÓRA Kawon
24.11 CZĘSTOCHOWA Klub Politechnik
1.12 POZNAŃ B17
11.12 WARSZAWA Palladium

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!