MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleEurowizja Junior 2019: Viki Gabor zachwyca! Zobacz klip „Superhero”!

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor zachwyca! Zobacz klip „Superhero”!
E

Muzyczne wydarzenie już 24 listopada!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Viki Gabor, w związku z olbrzymim zainteresowaniem utworem „Superhero”, udostępniła oficjalny teledysk do piosenki. Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią i radością. Sprawdź, jak prezentuje się reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019!

Viki Gabor zaprezentowała oficjalny teledysk do piosenki “Superhero”, która weźmie udział w konkursie Eurowizja Junior 2019. Klip został nakręcony w malowniczych lokacjach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem JESC 2019.

REKLAMA

Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production – twórcy teledysków „Lay Low” Roksany „Roxie” Węgiel czy „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande z największą ilością nominacji do MTV EMA 2019! (WIDEO)

Materiały promocyjne partnera

Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią, radością oraz elementami etnicznymi – wszystkim tym, co reprezentuje sobą Viki. Wideo to kwintesencja utworu „Superhero” i pokazuje nie tylko piękno naszej planety, ale przede wszystkim urok relacji międzyludzkich i radości z życia.

Autorami utworu są: Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu „Anyone I Want To Be” – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo – oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Za układy taneczne w klipie odpowiedzialni są tancerze Egurrola Dance Studio, pod przewodnictwem choreografa Artura Golca.

Finałowy występ Viki w „Szansie na sukces” ma w sumie ponad 1,2 mln wyświetleń  i niezwykle pozytywny odbiór. W internecie aż huczy od przypuszczeń, że Polska ma szansę po raz drugi z rzędu wygrać Eurowizję Junior. Czy tak będzie – przekonamy się już 24 listopada 2019 podczas finału w Gliwicach.

Singiel „Superhero” dostępny również w serwisach cyfrowych.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowego chłopaka?! Jest nim Niall Horan?! (FOTO)

Superhero
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA