Ronnie Ferrari lepszy od Taco Hemingwaya? Zaskakujące wyniki!

Ronnie Ferrari lepszy od Taco Hemingwaya? Zaskakujące wyniki!
fot. instagram.com/_ronnieferrari

Piosenkę „Ona by tak chciała” śpiewają już miliony Polaków. Kawałek od blisko miesiąca króluje na playliście TIDAL Top 100 Polska, pokonując samego Taco Hemingwaya. Jak długo nowa gwiazda polskiego internetu, Ronnie Ferrari utrzyma swoją pozycję?

Historii błyskawicznej kariery Ronniego Ferarri może pozazdrościć wielu polskich i zagranicznych artystów. Co stoi za fenomenem nowej, intrygującej postaci polskiej sceny muzycznej? Czy to sprawa odważnych tekstów? Niecodziennego połączenia różnych gatunków: disco polo, hip-hopu i techno? A może osobowość i otwartość młodego twórcy?

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

Jedno jest pewne – kawałek „Ona by tak chciała” od początku sierpnia podbija playlistę TIDAL Top 100 Polska. Użytkownicy serwisu słuchają go częściej niż „Rainmana” w wykonaniu Tymka, Trill Pema, Tedego oraz „Señority” Shawna Mendesa i Camili Cabello, czy jednego z najnowszych dzieł Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło – „W piątki leżę w wannie”.

Ronnie Ferrari na swoim koncie ma też takie utwory jak: „Popcorn”, „Weź pigułkę” i „Makarena”. Czym jeszcze zaskoczy nas 19-letni Hubert Kacperski?

Zapraszamy do śledzenia dalszych losów artysty na TIDAL Top 100 Polska.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowego chłopaka?! Jest nim Niall Horan?! (FOTO)

Ona by tak chciała
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!