Siles z Paluchem i Oki w nowym singlu

Siles z Paluchem i Oki w nowym singlu
fot. materiały prasowe

„Nie mów” to kolejny singiel zapowiadający solowe wydawnictwo – Siles. Track jest mocno charakterny i przez wielu uważany za prawdziwy pokaz skilli, dlatego też dobór gości nie jest przypadkowy.

Paluch – ikoniczna postać na polskiej scenie rapowej, raper z wieloletnim dorobkiem muzycznym oraz Oki – odkrycie tego roku, prawdziwy newcomer. Za bit odpowiada bezbłędny Sekko, który postawił wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o tegoroczne produkcje.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowego chłopaka?! Jest nim Niall Horan?! (FOTO)

Numer dostępny jest już na serwisach streamingowych:

Siles (98’) – młody raper z Lubaczowa z papierami na karierę muzyczną, dosłownie i w przenośni. Ucho do chwytliwych melodii czy eklektyczne podejście do gatunków nie wzięły się znikąd. Ukończona szkoła muzyczna w klasie fortepianowej a następnie studia realizacji dźwięku dały świetny background do wejścia na polską scenę rapową. Jego numery to przekrój różnych klimatów, zaczynając od melancholijnych, poetyckich klimatów, kończąc na ciężkich trapowych brzmieniach. Wszystko to sprawia, że najpierw oddolnie zbudował spory kanał na YT (ponad 135 tys. subskrypcji), by następnie związać się z Universal Music, gdzie przygotowuje obecnie swój pierwszy materiał.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

Nie mów
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!