Marcin Sójka w projekcie „Kolędy Świata: TGD + Goście”

Marcin Sójka w projekcie „Kolędy Świata: TGD + Goście”
fot. materiały prasowe

Marcin Sójka jednym z gości koncertów „Kolędy Świata: TGD + Goście”. Trasa przygotowywana co roku z okazji świąt Bożego Narodzenia już od kilku lat spotyka się ze znakomitym przyjęciem widowni w całej Polsce.

TGD (Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów zaliczanych do nurtu pop-gospel. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory aż 11 albumów.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

Tej zimy zespół TGD zabierze słuchaczy tym razem w muzyczną podróż przez kontynenty i epoki. Towarzyszyć im będą między innymi Marcin Sójka, Katarzyna Cerekwicka, Ania Karwan i Krzysztof Iwaneczko, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i rozbudowanego zespołu instrumentalnego, pojawi się Fair Play Quartet.

Przypominamy, że już w najbliższy piątek odbędzie się premiera debiutanckiej płyty Marcina Sójki zatytułowanej „Kilka prawd”. Więcej informacji tutaj:

Posłuchaj singla „Lepiej”:

Podczas koncertów będzie można usłyszeć piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD „Kolędy świata”, ale i znacznie więcej. Zespół sięgnie po repertuar tradycyjnych kolęd oraz znanych hitów, na które wszyscy czekają, takich jak „Mario czy już wiesz” i „Noel”, a także po zupełnie nowe tematy muzyczne. Nie zabraknie również melodii „Pierwsza gwiazda”, która na YouTube osiągnęła ponad 6,2 mln wyświetleń, a także premierowego singla promującego trasę.

Tegoroczne koncerty będą rozbudowane o instrumentarium lidera TGD, Piotra Nazaruka oraz o kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek.  We wszystkich miastach koncertowego szlaku jako support wystąpi kilkudziesięcioosobowa Szkółka TGD. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą publiczność do krajów obu Ameryk, Azji i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa.

Zapraszamy do:
28 grudnia – POZNAŃ – HALA ARENA
29 grudnia – WROCŁAW – HALA ORBITA
4 stycznia – OLSZTYN – HALA URANIA
6 stycznia – KATOWICE – SPODEK
11 stycznia – WARSZAWA – COS TORWAR
12 stycznia – GDAŃSK / SOPOT – ERGO ARENA
19 stycznia – KRAKÓW – TAURON ARENA KRAKÓW – MAŁA HALA

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber oficjalnie ogłasza fanom, że czeka na dziecko!

Lepiej / Marcin Sójka
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie