The Voice of Poland: Michał Szpak – Zaraz wykopię cię z tej sceny! (WIDEO)

The Voice of Poland Michał Szpak - Zaraz wykopię cię z tej sceny! (WIDEO)
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Ostatni odcinek programu The Voice of Poland wzbudził wśród widzów sporo emocji. Michał Szpak został mocno skrytykowany przez fanów za swój wybór. Chodzi o przyjaciółkę gwiazdora, Violet Oliferuk, która w bitwie walczyła z Oliwią Sochą. Czy trener podjął słuszną decyzję?

W sobotę odbyły się kolejne muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji programu „The Voice of Poland”. Na scenie zobaczyliśmy duety walczące o miejsce w następnym etapie programu – Nokaucie.

W sobotnim odcinku na scenie zaśpiewała m.in. Violet Oliferuk znana jako „psiapsi, psiapsi siostra” Michała Szpaka. Podczas Przesłuchań w Ciemno trener odwrócił się podczas jej występu w ostatniej chwili i Violet trafiła do drużyny Michała.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

W materiale wideo poniżej odcinek możecie zobaczyć przygotowania do Bitew. Podczas pracy z Violet Michał Szpak sprawiał wrażenie niezadowolonego z pracy swojej podopiecznej. 

“Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny!” – zakomunikował szorstko trener „The Voice of Poland”, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Chwilę później Michał Szpak postanowił dosadnie wyjaśnić czym są Bitwy muzycznego show TVP2. “To musi być pełen rock’n’roll. Oni muszą dać z siebie wszystko i muszą się wydrzeć, nawet jeśli miałoby to później kosztować ich utratę głosu na cały tydzień” – zawyrokował ostro Michał Szpak. Ostatecznie Violet Oliferuk została w programie.

Przypomnijmy, że Oliferuk zna się z Michałem Szpakiem od kilku lat. Aspirująca wokalistka zrobiła niespodziankę trenerowi „The Voice of Poland” biorąc udział w programie. 

“Co ty tutaj robisz?!” – wykrzyczał zaskoczony Michał Szpak podczas Przesłuchań w Ciemno, widząc na scenie Violet. “Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi siostra” – wyjaśnił wówczas Michał Szpak.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber oficjalnie ogłasza fanom, że czeka na dziecko!

Tuż po nagraniu Violet Oliferuk postanowiła skomentować decyzję Michała na swoim Instagramie.

“Dziękuję Michałowi za wiarę we mnie! OBIECUJĘ, że tak łatwo się nie poddam i dam z siebie wszystko podczas nokautów, żebyś jako mój trener był ze mnie DUMNY” – napisała wokalistka.

A Wam jak się podobał jej występ?!

Violet Oliferuk
The Voice of Poland: Pamiętacie wszystkich trenerów?
fot. Waldemar Kompała / TVP
Michał Szpak: Ta edycja była dla mnie najbardziej emocjonalna, bo było oko za oko (WIDEO)
fot. Newseria
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie