Pet Shop Boys: Nowy album i koncert w Warszawie

Pet Shop Boys
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Pet Shop Boys 24 maja zagrają na warszawskim Torwarze.

Nowy krążek Pet Shop Boys pt. “Hotspot” ukaże się 24 stycznia 2020 r. Materiał na krążek został napisany i nagrany głównie w Berlinie i Los Angeles. Płytę wyprodukował i zmiksował Stuart Price.

Wydawnictwo zawiera 10 utworów autorstwa duetu Tennant/Lowe, w tym ujawniony niedawno pierwszy singiel “Dreamland” z gościnnym udziałem Years & Years. Dziś duet zaprezentował utwór “Burning the Heather”, w którym usłyszeć można gitarę Bernarda Butlera (Suede, The Tears).

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello romansuje od 6 grudnia

– Większość muzyki w ciągu ostatnich 10 lat napisaliśmy w Berlinie – tak mówią o albumie Pet Shop Boys. – Praca nad nowym albumem w legendarnym studio Hansa, była bardzo ekscytującym doświadczeniem i dodała nowego wymiaru naszemu brzmieniu.

“Hotspot” to trzecia cześć trylogii płyt Pet Shop Boys wyprodukowanych przez Stuarta Price’a. Pierwszą był album “Electric” z 2013 roku, a drugą “Super” z 2016.

Lista utworów “Hotspot”:

1. Will-o-the-wisp
2. You Are The One
3. Happy People
4. Dreamland (featuring Years & Years)
5. Hoping For a Miracle
6. I Don’t Wanna
7. Monkey Business
8. Only The Dark
9. Burning the Heather
10. Wedding in Berlin

W maju duet Pet Shop Boys wyruszy na trasę koncertową Dreamworld: The Greatest Hits Live, która będzie ich pierwszym tournée z największymi przebojami. Trasę rozpocznie koncert w Berlinie w Mercedes Benz Arena, a 24 maja muzycy zagrają na warszawskim Torwarze.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!