MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuNatalia Nykiel z mocną i emocjonalną EP-ką „Origo”

Natalia Nykiel z mocną i emocjonalną EP-ką „Origo”
N

Za produkcję albumu odpowiada ponownie Michał Fox Król.

REKLAMA
REKLAMA

Natalia Nykiel opublikowała piosenkę Quya z EP-ki „Origo”. Minialbum „Origo” to wyjątkowo ważny krok w dyskografii piosenkarki.

Natalia Nykiel powraca w wielkim stylu! Autorka wielokrotnie nagradzanych płyt „Lupus Electro” i „Discordia” wydała bez zapowiedzi mocną i bardzo emocjonalną EP-kę.

„Origo” to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello romansuje od 6 grudnia

Natalia Nykiel przyzwyczaiła nas do starannego doboru współpracowników przy tworzeniu swoich płyt, jednak tym razem lista nazwisk pojawiających się w kredytach jest naprawdę imponująca. Twórcami nowych utworów są tacy międzynarodowi artyści jak Stevie Aiello (kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars, kompozytor m.in. „Dangerous Night” i „Hait To The Victor”), czy brytyjskie objawienie muzyki soul – Daley, który współpracował wcześniej m.in. z Pharrellem Williamsem. Ma na swoim koncie gwiazdorskie duety z Jessie J, Gorillaz i Jill Scott. Teraz przyszedł czas na duet z Natalią. To nie wszystko. Josh Farro i Hayley Williams z Paramore udzielili zgody na wykorzystanie fragmentu ich utworu „Careful” w najnowszym singlu Natalii „Volcano”. W jednym z utworów artystce towarzyszy folkowy Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz.

Dla Nykiel to nowy kierunek i kolejny ogromny krok w karierze – Onet, 5/6

„Origo” to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni. I robi to z wielkim rozmachem, dosłownie na pełnej petardzie (…) to produkcja na absolutnym światowym poziomie – CGM.pl, 4,5/5

Chociaż „Origo” jest krótkie i powoduje niedosyt, to zdecydowanie jest to najlepsza pozycja w dyskografii Natalii Nykiel – Interia Muzyka, 8/10

Część nagrań odbyła się w Electric Feel Studios w Kalifornii, gdzie swoją najnowszą płytę zarejestrował m.in. Post Malone, czy ostatnie hity nagrywała RosalÍa. Za mastering odpowiada laureat Grammy Lewis Hopkin ze studia Stardelta w Wielkiej Brytanii.

„Origo” jest pierwszym w karierze wydawnictwem Natalii, które ukazuje się na rynku międzynarodowym. W Polsce EP-ka ma swoją specjalną edycję fizyczną, która ukazała się w limitowanym nakładzie tysiąca pięciuset egzemplarzy i jest dostępna wyłącznie w salonach Empik i na empik.com. Każdy fizyczny egzemplarz został odręcznie podpisany przez Natalię.

Natalia Nykiel – „Origo” – lista utworów: 

1. Quya
2. Volcano
3. Find Me feat. Daley
4. Wanna Go Back
5. I’m Not For You feat. Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA