MUZOTAKTNEWSYGwiazdyLady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: "Bałam się, że umrę" (WIDEO)

Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Lady Gaga udzieliła bardzo emocjonalnego wywiadu. Podczas rozmowy w programie Oprah Winfrey piosenkarka wyznała, że jako nastolatka została wielokrotnie gwałcona. To co przeżyła gwiazda jest nie do opisania. Serce pęka i łzy cisną się do oczu!

Lady Gaga po czternastu latach milczenia zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznych chwilach, które miały miejsce, gdy miała 19 lat. Piosenkarka zszokowała wszystkich, gdy podczas wywiadu wyznała, że wówczas była wielokrotnie zgwałcona!

REKLAMA

“Nagle stałam się wielką gwiazdą i brakowało czasu, by zająć się swoją traumą” – wyznała Lady Gaga w wywiadzie z Oprah Winfrey. Jak przyznała do dziś nie pogodziła się z tamtymi wydarzeniami!

Artystka zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie, by wesprzeć osoby, które jak i ona sama nie radzą sobie z zespołem stresu pourazowego. Wszystko w ramach programu o nazwie “2020 Vision: Your Life in Focus”, który ma pomóc ludziom odzyskać siłę i wiarę w życie po dramatycznych przeżyciach.

Materiały promocyjne partnera

▸ Musisz to zobaczyć: Adele nie do poznania! Artystka niepokojąco schudła (FOTO)

Lady Gaga w wieku 19 lat została zgwałcona!

“Kiedy miałam 19 lat byłam wielokrotnie zgwałcona. Przez gwałt cierpiałam na zespół stresu pourazowego (PTSD). Nie przepracowałam tej traumy. Nie miałam nikogo, kto mógłby mi pomóc – terapeuty, psychologa, lekarza” – wyznała Lady Gaga.

Tuż po tragicznych wydarzeniach rozpoczęła się wielka kariera Ladi Gagi. Przez wir pracy (nagrania, trasa koncertowa) piosenkarka nie miała ani chwili czasu i możliwości, by zająć się osobistym problemem. Jak wyznała do dziś nie może się też z tym pogodzić i czas nie uleczył ran…

“Nigdy tego nie przepracowałam. W pewnej chwili zaczęłam odczuwać ogromny ból – taki jak to, co czułam, kiedy byłam gwałcona. Bałam się bardzo, że umrę!” – opowiada Lady Gaga.

Obie kobiety podczas wywiadu nie kryły swojego poruszenia. W filmiku, które opublikowała na Instagramie prowadząca program, Oprah Winfrey – widać jak płaczą!

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez bez makijażu i w skromnej fryzurze podpisuje nowy album “Rare”…

Lady Gaga w szczerej rozmowie z Oprah Winfrey
Lady Gaga zapomniała o swoim partnerze
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone
Ekscentryczna Lady Gaga w Las Vegas
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Lady Gaga Grammy 2018: Oto Najlepsze występy na żywo! (WIDEO)
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA