Hailee Steinfeld naga w wannie! (WIDEO)

W piosence gwiazda zdradza sekrety relacji z byłym chłopakiem. Czy Niall Horan naprawdę zdradzał wokalistkę?

Hailee Steinfeld naga w wannie
fot. instagram.com/haileesteinfeld

Hailee Steinfeld opublikowała teledysk do kompozycji zatytułowanej “Wrong Direction”, która odnosi się do relacji aktorki z byłym wokalistą One Direction.

Hailee Steinfeld (23 l.) atakuje byłego chłopaka Nialla Horana, z którym rozstała się pod koniec 2018 roku? Piosenka “Wrong Direction” to mocne oskarżenie! Biorąc pod uwagę tytuł piosenki i nazwę byłego zespołu Horana One Direction, fani nie mają wątpliwości, o kim śpiewa gwiazda.

Piosenkarka niezbyt łaskawie obchodzi się ze swoim byłym chłopakiem Nialem Horanem, oskarżając go w piosence o zdradę i wybujałe ego. Za intymny teledysk odpowiada Alexandre Moors.

▸ Musisz to zobaczyć: Adele nie do poznania! Artystka niepokojąco schudła (FOTO)

Jak donosiły różne źródła Steinfeld zaczęła spotykać się z Horanem w lutym 2018 roku. Para nigdy nie komentowała romansu.

„Patrząc wstecz, prawdopodobnie powinnam to wiedzieć / Ale chciałam po prostu uwierzyć, że śpisz sam” – brzmi tekst piosenki. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście utwór odnosi się do Horana, klip bardzo odzwierciedla przesłanie piosenki i na pewno sprawi, że fani wyleją kilka łez.

„Wiem, że wszyscy przeżyliśmy ciężkie chwile, pamiętaj tylko, że nie jesteś sam” – napisała Hailee Steinfeld na Instagramie.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez bez makijażu i w skromnej fryzurze podpisuje nowy album “Rare”…

Wrong Direction

W 2019 roku Niall Horan wydał single “Nice to Meet Ya” oraz “Put a Little Love on Me”, które są zapowiedzią nowego albumu. Hailee Steinfeld w ostatnim czasie zagrała ostatnio w serialu “Dickinson”. “Haiz” to jedyna EP-ka aktorki wydana w 2015 roku.

View this post on Instagram

nobody knows this little rose

A post shared by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie