MUZOTAKTWywiadyMarcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Marcelina Zawadzka przyznaje, że jednym z najciekawszych wyzwań zawodowych w 2019 roku był dla niej udział w programie „Dance, Dance, Dance”, który na wiosnę powraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Co mówi o samym udziale w programie?

Marcelina Zawadzka (30 l.) nie kryje satysfakcji z tego, że dzięki „Dance, Dance, Dance” mogła pokazać się odbiorcom z zupełnie innej strony. W tym show poza umiejętnościami tanecznymi liczyły się bowiem także zdolności aktorskie, nutka kreatywności i improwizacji.

REKLAMA

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Marcelina Zawadzka przyznaje, że choć próby do programu „Dance, Dance, Dance” były bardzo męczące, to jednak możliwość przygotowania układów choreograficznych z najsłynniejszych światowych teledysków, musicali i filmów sprawiła jej dużo frajdy.

Materiały promocyjne partnera

 – To był jeden z najlepszych programów, w jakich brałam udział, i jedna z fajniejszych przygód, jakie w życiu mogłam przeżyć. Fajne było to, że mogliśmy odzwierciedlać te teledyski, które podziwialiśmy w ciągu swoich młodzieńczych lat. Mogliśmy się wcielać i w Madonnę, i w Britney Spears. Takie sytuacje  w życiu raczej już nie mają miejsca, bo człowiek już jest dorosły, raczej się nie bawi i nie nagrywa takich teledysków. No, może TikToka bym sobie założyła – mówi agencji Newseria Lifestyle Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011.

Prezenterka TVP2 cieszy się, że mogła przeżywać tę przygodę wspólnie z Rafałem Maślakiem, który jest jej bratnią duszą. Obydwoje lubią spędzać ze sobą czas, mają podobne pasje i wiele tematów do rozmów.  

– Oprócz tego, że ten program to oczywiście taniec, sport i endorfiny, to też fantastyczni ludzie. Z Rafałem Maślakiem, z którym akurat tańczyłam, bardzo się przyjaźnimy, super się dogadujemy, on jest taki „easy going”. W porównaniu do innych programów tanecznych, w których brałam udział, to była czysta przyjemność – mówi Marcelina Zawadzka.

Miss Polonia 2011 tłumaczy, że dzięki programowi „Dance, Dance, Dance” udało jej się przełamać wiele wewnętrznych barier, jej zaangażowanie i ciężka praca były doceniane dobrym słowem, a każdy kolejny sukces budował. Dlatego też był to jeden z najbardziej emocjonujących programów, w jakich do tej pory wystąpiła. Niestety nie udało jej się zatańczyć w ćwierćfinale.

▸ Przeczytaj również:  Justin Bieber z nowym animowanym teledyskiem! Tak promuje Drew House!

Marcelina Zawadzka o programie „Dance, Dance, Dance”
Marcelina Zawadzka w samej bieliźnie. Gorąca i zmysłowa! (FOTO)
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka odsłoniła ciało! Pokazała za dużo?! Fani podzieleni
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA