Ciężarna Katy Perry przyznała, że ​​miewała MROCZNE momenty

Katy Perry ogłasza szczegóły nowej płyty
fot. Christine Hahn

Kilka miesięcy temu 35-letnia piosenkarka ujawniła, że jest w pierwszej ciąży. Katy Perry i Orlando Bloom niebawem zostaną rodzicami. Na kilka tygodni przed porodem wokalistka nie rezygnuje jednak z promocji nowego wydawnictwo, który jeszcze tego lata ujrzy światło dzienne.

W ostatnim wywiadzie dla brytyjskiej stacji radiowej, Katy Perry przyznała, że walczy z niektórymi objawami ostatniego trymestru ciąży. Według doniesień piosenkarka i aktor Orlando Bloom w trakcie tegorocznego lata przywitają na świecie swoją pierwszą córeczkę. W porannym programie „Hits Radio Breakfast” gwiazda ujawniła, że nadała już swojej córeczce słodki przydomek:

Czasami nazywam ją Kicky Perry. Uwielbiam kalambur, ale jestem teraz bardzo aktywna, bo moi lekarze mówią: „Bądź aktywna dziewczyno!” Więc tańczę, dużo śpiewam – zdradza Katy Perry. 

Tym samym, jak dziś poinformowała amerykańska wokalistka niebawem do sprzedaży trafi jej szósty studyjny krążek. Premiera nowego krążka została zapowiedziana na 14 sierpnia 2020 roku. Do sieci trafił właśnie tytułowy singiel zatytułowany „Smile”.

Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei – mówi Katy Perry.

Utwór „Smile” to chwytliwa afirmacja życia, gdzie Katy Perry przede wszystkim jest przepełniona wdzięcznością i oznajmia, że pozornie złe wydarzenia często są początkiem czegoś dobrego.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Katy Perry powraca z nowym albumem

„Smile” to także tytuł całego albumu, na którym znajdą się również wydane wcześniej single „Daisies”, „Never Really Over” oraz „Harleys In Hawaii”. „Daisies” od czasu premiery zgromadziło ponad 125 mln streamów i znajduje się obecnie w Top 10 zestawienia Hot AC radio w USA. W ubiegłym tygodniu Katy wydała akustyczną wersję utworu. Perry promowała piosenkę m.in. w programach „American Idol”, „Good Morning America” oraz „Can’t Cancel Pride: Helping LGBTQ+ People in Need”.

Cały album jest moją podróżą ku światłu – z opowieściami o odporności, nadziei i miłości – zdradza wokalistka.

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z „One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – „Teenage Dream”, „PRISM”, „Witness” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single „Never Really Over”, „Never Worn White”, „Small Talk” i „Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu „Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” przekroczyły milion, a „Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie