Natalia Kukulska z kolejnym sukcesem na koncie: „Złota radość. Złota wdzięczność. Złota satysfakcja”

Natalia Kukulska i jej „Czułe struny”
fot. Dominik Malik

Okazuje się, że w czasie pandemii sprzedaż albumów wcale nie spadła. Świetnym wynikiem może pochwalić się także Natalia Kukulska, bowiem jej nowy album „Złote struny” osiągnął status Złotej Płyty.

Achhhhh!!! Złoto dla zuchwałych co się na Chopina porwali i to w czasach zarazy!” – napisała Natalia Kukulska w mediach społecznościowych.

„Czułe struny” są złote. Złota radość. Złota wdzięczność. Złota satysfakcja. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać i świętować w pełnym składzie z tymi najważniejszymi – naszymi słuchaczami, którym dziękuję najczulej! – dodała artystka.

O tej płycie mówi cała Polska. Album “Czułe struny”, na którym znalazły się wybrane dzieła Fryderyka Chopina opracowane w formie utworów symfonicznych przez pięciu najlepszych polskich kompozytorów i aranżerów, już na etapie przedsprzedaży trafił na szczyt zestawienia bestsellerów Empiku, aby później rozgościć się w czołówce Oficjalnej Listy Sprzedaży OLiS.

Wydawnictwo, które otrzymało status Złotej Płyty, dziś miało swoją drugą premierę – tym razem w 2-płytowej wersji analogowej. 

▸ Zobacz także: Wielki finał „The Voice of Poland” już w sobotę! Kto wygra? Znamy szczegóły!

Natalia Kukulska i jej „Czułe struny”

“Czułe struny” to największa artystyczna produkcja na naszym rynku fonograficznym jak również wydarzenie bez precedensu na świecie. Dodatkową wartością projektu jest wzbogacenie utworów Chopina o warstwę liryczną, za którą odpowiada Natalia Kukulska, jak również zaproszone przez nią artystki: Bovska, Natalia Grosiak, Kayah, Gaba Kulka oraz Mela Koteluk. 

Wydawnictwo doczekało się jak dotąd trzech teledysków do utworów: “Czułe struny [Polonez As-dur]”, “Z wyjątkiem nas [Etiuda E-dur]” oraz „Zezowate szczęście [Mazurek F-dur], a także live sesji nagranej w ramach projektu OtwARTa scena, podczas której, w kameralnym składzie zaprezentowana została kompozycja “Ktoś całkiem nowy [Etiuda As-dur]”.

Album „Czułe struny” zaistniał również w wersji koncertowej z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie oraz pięciu dyrygentów: Adama Sztaby, Jana Smoczyńskiego, Krzysztofa Herdzina, Nikoli Kołodziejczyka i Pawła Tomaszewskiego. Wydarzenie można bezpłatnie obejrzeć na kanale Natalii Kukulskiej w serwisie YouTube.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie