Czy 29. Finał WOŚP obejrzymy w TVN? Znamy szczegóły

Dżem, Dr Misio i Vavamuffin zagrają na finałowym koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie!

WOŚP
fot. Marcin Michoń © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do 29. Finału WOŚP zostało już niecałe dwa tygodnie, dlatego odkrywamy kolejne karty! W niedzielę 10 stycznia odbędzie się najgorętsze wydarzenie charytatywne 2021 roku, które po raz piąty będzie emitowane przez TVN Grupa Discovery!

WOŚP: Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zagrajmy wspólnie jeszcze głośniej z najpopularniejszą Orkiestrą w Polsce! Zapraszamy na internetową i telewizyjną transmisję – bądźcie z nami!

 Czytaj także: Nie żyje gwiazda Roxette. Ceniony artysta zmarł rok po śmierci Marie Fredriksson….

Gdzie obejrzymy Finał WOŚP?

Podobnie jak przy organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata, Fundacja decyduje się transmitować go online na swoich kanałach Facebook, Youtube, Twitch. Poza tym, ogromnym wsparciem Finału jest możliwość oglądania wydarzenia na kanałach TVN Grupa Discovery. Relacje z 29. Finału będzie można zobaczyć w TVN, TVN24, TTV oraz na platformie internetowej Player.

▸ Zobacz także: Laluna Unique przeszła serię zabiegów. Gwiazda programu Królowe Życia pokazała swoją nową twarz (FOTO)

Uczestnicy koncertu 28. Finału WOŚP, fot. Basia Lutzner

Finał to święto radości, kolorów, okazywania sobie wsparcia i wyjątkowa atmosfera, którą z warszawskiego studia Fundacja będzie ponownie wysyłać w świat już 10 stycznia 2021. Tego dnia w studiu planowane są koncerty polskich artystów tj. Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Ørganek, Dr. Misio czy Vavamuffin, licytacje oraz rozmowy z wyjątkowymi osobami.

▸ Przeczytaj również: Ikona popu wraca do Polski! ⭐️Enrique Iglesias na jedynym koncercie w Łodzi⭐️

Agnieszka Jastrzębska z gwiazdami TVN podczas 28. Finału WOŚP, fot. Basia Lutzner

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wspólnie z Polakami przeżywać finałowe granie w stacjach TVN Grupa Discovery. Wsparcie telewizji w czasach pandemii, kiedy nie możemy tak często spotykać się na żywo, nabiera większego znaczenia – Anna Jadwiga Orzech – Dyrektorka komunikacji WOŚP.

W czasie Finału odbędą się również łączenia z wielu miejsc w Polsce i na całym świecie. Dzięki temu Fundacja WOŚP oraz TVN Grupa Discovery pokaże ogromne zaangażowanie, kreatywność w szerzeniu dobra wszystkich sztabów, które dzielnie działają podczas #wosp2021.

Poprzedni 28. Finał WOŚP na antenie kanałów TVN Grupa Discovery oglądało średnio 868 tys. widzów. Transmisje w TVN24 śledziło 441 tys. osób, a w TTV – 367 tys. Przynajmniej przez jedną minutę Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery śledziło niemal 11,95 mln osób.

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!