WIP BROS: YouTuberzy prezentują taneczny hit „VOODA”

WIP BROS: YouTuberzy prezentują taneczny hit „VOODA”
fot. materiały prasowe

WIP Bros, twórcy jednego z najpopularniejszych polskich kanałów na YouTube, przedstawiają pierwszy singiel zapowiadający ich debiutancki album, który ukaże się jeszcze w tym roku.

WIP Bros należą do największych gwiazd polskiego YouTube. Są twórcami aż trzech kanałów: wip bros, wip life, wip games (blisko 2 mln subskrypcji). Mają również swój kanał na Twitch, na którym streamują ulubione gry. Od niedawna WIP Brosi prowadzą również swój własny sklep z ubraniami.

Jeszcze w tym roku chłopaki wkroczą na scenę muzyczną. Właśnie ukazał się pierwszy singiel z debiutanckiego albumu WIP Bros, zatytułowany „VOODA”. Czy okaże się przebojem? Zobaczcie poniżej oficjalny teledysk.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

YouTuberzy prezentują taneczny hit „VOODA”

„VOODA” to zakraplana, weekendowa opowieść, będąca muzycznym followupem do rosyjskiego hard bassu. Za produkcję utworu odpowiada Del8, twórca hitów Masno. Singiel z pewnością jest powiewem świeżości na polskim rynku muzycznym.

WIP Bros – debiutancki album

Pierwszy album chłopaków ma ukazać się latem 2021. Więcej informacji wkrótce – szczegółowe plany WIP Bros dotyczące nowych produkcji można śledzić w ich kanałach społecznościowych.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!