Kategoria Muzyka

Latynoska piękność Karol G kusi w nowym wideo „Location”

Karol G to bez wątpienia obecnie numer jeden wśród latynoskich wokalistek. W swoich piosenkach nie zapomina o mniejszościach i dba o to, by każdy czuł się uwzględniony.

Karol G przełamuje także bariery gatunkowe oraz językowe. Nie inaczej jest w jej najnowszym singlu „Location”, w którym gościnnie pojawiają się Anuel AA i J Balvin.

Chcę dać moim fanom wyjątkowe doświadczenie z każdym singlem, zarówno muzycznie, jak i wizualnie. „Location” jest dla mnie bardzo ważne, bo nawiązałam współpracę z artystami, których podziwiam. Udało nam się połączyć reggaeton, hip-hop oraz country w jednym utworze, a efekty są zachwycające. No i mamy jeszcze klip pełen energii i akcentów rodeo! – przyznaje Karol G.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Karol G z Anuel AA i J Balvinem w „Location”

Śpiewane w języku angielskim i hiszpańskim „Location” to celebracja życia. Za produkcję singla odpowiada Ovy On The Drums, a za reżyserię teledysku odpowiada Colin Tilley.

» Wybrane dla Ciebie

„Location” to następca „Ay DiOs Mío!” i „Bichota” – singli, które podbiły listy przebojów na całym świecie. „Bichota” zajęła pierwsze miejsce zestawienia Top Global Songs and Videos YouTube, pierwsze miejsce Billboard’s Latin Airplay chart oraz drugie Spotify Global Top 200. Utwór zgromadził ponad 1,6 miliardów streamów, a klip ponad 540 mln wyświetleń w pół roku po premierze. Singiel ma także 8 platynowych odznaczeń w USA.

Karol G to obecnie najpopularniejsza latynoska wokalistka na świecie. Jej media społecznościowe obserwuje ponad 80 mln użytkowników, a dotychczasowy katalog liczy 21,5 miliardów streamów. Artystka znajduje się w Top 50 najpopularniejszych artystów Spotify na świecie oraz może pochwalić się imponującą liczbą średnio 33,7 mln słuchaczy miesięcznie.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Dowiedz się więcej na temat: Karol G
Michał Karolk