Juli Chan z The Voice Kids to polska Ariana Grande. Cleo napisała dla niej piosenkę

Juli Chan to polska Ariana Grande. Cleo napisała dla niej piosenkę
fot. instagram.com/julichanposh

CLEO w The Voice Kids wielokrotnie deklarowała wsparcie dla członków swojej drużyny. Jak twierdzi jurorka – w „team CLEO” jest się na zawsze, zwłaszcza wtedy, kiedy światła sceny gasną i kończy się przygoda w programie. Juli Chan – uczestniczka drugiej edycji TVK, może liczyć na wielkie serce i kompozytorski talent CLEO.

Dzięki współpracy z trenerką, Juli Chan ma szansę na rozwój swojej kariery muzycznej. CLEO to bez wątpienia uznana autorka największych hitów w Polsce. Czy „Zniknę Z Tobą” powtórzy sukces innych piosenek napisanych przez CLEO? 

Mam nieustające wsparcie od mojej trenerki CLEO. Napisała dla mnie „Zniknę Z Tobą” – pokochałam tę przepiękną, romantyczną piosenkę od pierwszego odsłuchu. Dzięki swoim mądrym radom i doświadczeniu, CLEO pomaga mi też spoglądać na świat w kontekście moich muzycznych wyborów. #TeamCleo4Ever – powiedziała Juli Chan.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

„Zniknę Z Tobą” to przepiękna, romantyczna piosenka, z melodyjnym, wpadającym w ucho refrenem. To muzyczne, intymne wyznanie miłości, opowiedziane przez zakochaną kobietę. „Już się nie boję, kiedy stoję przy Tobie, nie zamienię Ciebie, wszystko mam” – brzmią słowa refrenu. 

Kiedy na naszej drodze spotykamy właściwą osobę, czujemy się tak bardzo bezpiecznie. W piosence „Zniknę Z Tobą” chciałam złapać ten idealny moment, kiedy serce czuje, że już zawsze będzie miało oparcie. Juli Chan świetnie odnalazła się w klimacie piosenki, nieustannie trzymam za nią kciuki,
tak jak za wszystkie dzieciaki z drużyny CLEO – dodaje jurorka The Voice Kids, Cleo.

Julia Chmielarska to eteryczna i dziewczęca wokalistka, od 2020 roku występująca pod pseudonimem Juli Chan. Ma siedemnaście lat i trzynastoletnie doświadczenie sceniczne. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie CLEO w muzycznym talent-show The Voice Kids 2.

31 grudnia 2020 ukazał się debiutancki singiel Juli Chan pod tytułem „Miło Mi Cię Poznać”. W teledysku do tego utworu, Julia Chmielarska tworzy świat Juli Chan – w którym, niezależnie od wieku, każdy może odnaleźć swoje wspomnienia, związane z początkowymi chwilami zauroczenia. Pod koniec 2020 roku została okrzyknięta „Polską Arianą Grande” po tym jak w przededniu prezentacji autorskiego materiału, złożyła hołd swojej wieloletniej mentorce i muzycznej inspiracji, z głębi serca interpretując utwór „Bad Idea”.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!