Kategoria Nowy singiel

Filatov & Karas porywają do tańca nowa piosenką “TechNoNo”!

Filatov & Karas wracają z nowym singlem “TechNoNo”. To pierwsze oryginalne nagranie rosyjskiego duetu w 2021roku i piosenka, która wszystkich porwie do tańca – zarówno fanów Filatova i Karasa, miłośników techno czy po prostu każdego, kto kocha energiczne bity.

Choć to pierwszy oryginalny numer duetu w 2021 roku, Filatov & Karas nie próżnowali. W lutym wypuścili remiks piosenki “Walk With You“, którą wykonują szwedzcy muzycy Gustaf i Viktor Norenowie

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Filatov & Karas to jeden z odnoszących największe sukcesy elektronicznych projektów z Rosji. Ich remiks “Don’t Be So Shy” Imany trafił na listy przebojów wielu krajów w Europie i w wielu uzyskał też platynowy status (m. in. w Szwecji i Włoszech). Teledysk do “Time Won’t Wait” przekroczył 91 milionów odsłon na YouTube, “Ostatsya S Toboy” – 81 mln, “Tell It To My Heart” – 52 mln, a “Lirika” – 40 mln. Singiel “Tell It To My Heart” czterokrotnie pokrył się platyną, “Au Au” i “Wide Awake” osiągnął status podwójnej platyny, a “Larika” zdobyła platynę. Ponadto, przeboje “Vozmi Moyo Serdtse” i “Ostatsya S Toboy” otrzymały nagrody Golden Grammophone.

Related Post

W 2020 roku duet wydał numery “Give It Away” (z Deepest Blue), “Chillit“, “Be My Nirvana” (z Kain Rivers) oraz “All Night” (z Richard Judge)Filatov & Karas są jednym z najczęściej prezentowanych artystów w rosyjskich rozgłośniach radiowych.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!
Dowiedz się więcej na temat: FilatovKaras
Michał Karolk