MUZOTAKTNEWSYMuzykaMimi Webb - gwiazda TikToka z nowym singlem

Mimi Webb – gwiazda TikToka z nowym singlem
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po osiągnięciu 6,6 milionów odtworzeń fragmentu nagrania na TikToku, Mimi Webb postanowiła zaprezentować światu cały utwór „Good Without”.

Nowa piosenka jest wyprodukowana przez Freedo i napisana przez samą Mimi Webb współpracującą z Fridolin Walcher i Samem Marryfieldem. Utwór pojawił się na rynku chwilę po wiralowym „Reasons” wydanym na początku tego roku.

REKLAMA

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Mimi Webb urodziła się na Brytyjskiej wsi i od początku wiedziała, że chce być artystką. W wieku 16 lat opuściła dom, by przenieść się do Brighton i uczęszczać do szkoły muzycznej. Ostatnio Mimi poruszyła swoich fanów i krytyków utworem „I’ll Break My Heart Again”. Udało mu się do tej pory uzbierać ponad 2,5 milionów odtworzeń w serwisach streamingowych.

Materiały promocyjne partnera

W ubiegłym roku jej hymn „Before I Go” rozgrzał do czerwoności społeczność TikToka, kiedy Charli D’Amelio użyła piosenki w swoich dwóch kreacjach. Między innymi dzięki temu, piosenka zyskała ponad 85 milionów odtworzeń w aplikacji. W tym samym czasie singiel był odtworzony w serwisach streamingowych ponad 15 milionów razy. Przygotujcie się na kolejne hity Mimi, które będą pojawiać się w 2021 roku.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA