MUZOTAKTNEWSYMuzykaBillie Eilish z ponad 35-kilogramowym wężem. To mrozi krew w żyłach

Billie Eilish z ponad 35-kilogramowym wężem. To mrozi krew w żyłach
B

REKLAMA
REKLAMA

Billie Eilish, która latem wyda swój drugi studyjny krążek pt. „Happier Than Ever”, opublikowała w sieci teledysk do singla zatytułowanego „Your Power”. Posłuchajcie, jak brzmi akustyczna ballada młodej gwiazdy.

Krótko po zaskakującej zapowiedzi nowego materiału, Billie Eilish podzieliła się nowym kawałkiem, do którego powstał emocjonalny teledysk. Tym samym młoda artystka udowodniła, że nie boi się nowych wyzwań. Poruszający obraz rozpoczyna się na przepięknym, górzystym krajobrazie w Simi Valley w Kalifornii, u podnóża gór Santa Susana i Santa Monica. Kiedy artystka zaczyna śpiewać, wąż zaczyna pełzać po jej ciele, co ostatecznie tłumi jej głos.

Czy to zapewnia Ci kontrolę? / Żebyś ją trzymał w klatce? / I przysięgasz, że nie wiedziałeś / Powiedziałeś, że myślałeś, że ona jest w twoim wieku / Jak śmiesz – śpiewa artystka.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Billie Eilish z wężem…

REKLAMA

Przedstawiony ponad 35-kilogramowy wąż to metafora dla mężczyzn, którzy nadużywają swojej władzy w przemyśle muzycznym, zwłaszcza wobec młodszych kobiet. Billie Eilish zwraca uwagę na dobrze znany wszystkim scenariusz, w którym to starszy mężczyzna uwodzi młodą kobietę i mierzy się z konsekwencjami tylko wtedy, gdy sprawa zostaje upubliczniona. 

To jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam. Odsłaniam bardzo osobistą część siebie, publikując ten utwór, bo jest on naprawdę bliski mojemu sercu. „Your Power” opowiada o wielu różnych sytuacjach, których doświadczyliśmy lub które sami przeżyliśmy. Mam nadzieję, że ta piosenka zainspiruje zmiany. Staraj się nie nadużywać swojej mocy – tłumaczy Billie Eilish.

Przypomnijmy, że Britney Spears wystąpiła z wężem na gali VMA, który miał miejsce 3 miesiące przed narodzinami Billie Eilish. Nicki Minaj podbiła listy przebojów utworem „Anaconda”, a teraz fascynujące zwierzę pojawia się w pierwszym klipie zapowiadającym nową płytę Billie Eilish. Warto podkreślić, że reżyserką teledysku jest Billie Eilish i jest to już czwarty klip, w którym artystka pełni tę rolę. Eilish skomponowała „Your Power”, a za produkcję odpowiada jej brat Finneas.

Nowa płyta Billie Eilish

Na całą nową płytę Eilish poczekamy do 30 lipca. Na trwający blisko godzinę materiał złoży się aż 16 premierowych kawałków: „Getting Older”, „I Didn’t Change My Number”, „Billie Bossa Nova”, „My Future”, „Oxytocin”, „Goldwing”, „Lost Cause”, „Halley’s Comet”, „Not My Responsibility”, „Overheated”, „Everybody Dies”, „Your Power”    , „NDA”, „Therefore I Am”, „Happier Than Ever” oraz „Male Fantasy”. Zamów „Happier Than Ever” w przedsprzedaży! 

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Billie Eilish ogłasza premierę wyjątkowego albumu ze zdjęciami
fot. instagram.com/billieeilish
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA