MUZOTAKTMuzykaMarta Rentel wydała pierwszy singiel. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Marta Rentel wydała pierwszy singiel. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki
M

REKLAMA
REKLAMA

Popularna influencerka, Marta Rentel zadebiutowała w sieci z pierwszy kawałkiem zatytułowanym „bad girl”, który wydała pod pseudonimem martirenti. Niestety internauci bardzo krytycznie ocenili jej piosenkę. Czy jest aż tak źle?

Marta Rentel to bez wątpienia jedna z gwiazd polskiego internetu. Popularna influencerka swoją twórczość internetową rozpoczęła kilka lat temu. W tej chwili może się pochwalić liczbą ponad 3 milionów followersów na YouTube, Instagramie i TikToku. Teraz zaczyna przygodę z muzyką. Jak się okazuje. jej zajawką jest także muzyka – sprawdźcie jej nową piosenkę, stworzoną razem z praskim.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Dalsza część artykułu pod materiałem reklamowym
REKLAMA

Doda: Nie umiałabym być żoną bogatego męża | © Newseria

Marta Rentel śpiewa

W zeszłym roku Marta Rentel zajęła się swoją muzyczną pasją na poważnie – brała lekcje śpiewu oraz emisji głosu. Jej najnowszy kawałek zatytułowany „bad girl”, nagrany pod pseudonimem martirenti, to pierwszy krok w realizacji nowej zajawki. Utwór „bad girl” powstał we współpracy z warszawskim producentem, Piotrem Radzio aka praski. Jest utrzymany w klimacie trapowym i ma zapadający w pamięć refren.

martirenti „bad girl” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/martirentiBadGirl

Pod teledyskiem, który pojawił się na platformie YouTube internauci nie szczędzą słów krytyki.

„Cała nuta opiera się na „im bad girl” i trwa 2minuty xd” – pisze Agata. „Kto nie rozumie co ona śpiewa?” – dodaje Zuzanna. „Kolejna słodka dziewczynka z tik toka która nasłuchała się cardi b i teraz jest bad girl”, „Czemu teraz wszystkie tiktokerki, myślą że skoro są sławne to znaczy że śpiewają cudownie i tworzą jakieś piosenki” – wtórowali kolejni internauci.

Kontynuacja artykułu pod materiałem reklamowym
REKLAMA

Dalej jest jeszcze gorzej: „Gorszej piosenki nie słyszałem”, „W tym wszystkim brakuje tylko reklamy smile secret”, „Poziom jak Rafała Brzozowskiego na Eurowizji”, „Nie rób tego więcej” – czytamy w komentarzach.

A Wy co sądzicie o piosence Marty?

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

REKLAMA

OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

WYBRANE DLA CIEBIE

WARTO ŚLEDZIĆ

Ekskluzywne materiały — na Twój e-mail. Zero spamu. Tylko najciekawsze newsy.

Zapisując się, akceptujesz nasze Warunki korzystania z serwisu oraz Politykę prywatności. Korzystamy z zaufanych dostawców usług, którzy mogą przetwarzać Twoje dane w celu obsługi newslettera. Twoje dane są bezpieczne i wykorzystywane wyłącznie w celu świadczenia naszych usług.

Dziękujemy, że przeczytałeś artykuł.
Chcesz podzielić się newsem lub zamówić publikację sponsorowaną?
Napisz do nas


REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ZOBACZ GALERIE

NAJNOWSZE

Lista najnowszych artykułów...