MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDawid Kwiatkowski powraca z nowym wakacyjnym singlem „Co z nami będzie”

Dawid Kwiatkowski powraca z nowym wakacyjnym singlem „Co z nami będzie”
D

Do sieci trafił już piąty singiel ze Złotej Płyty "Dawid Kwiatkowski"! Do tej pory album promowany był singlami: „Bez ciebie”, „Proste”, „Nieważne” oraz „Idziesz ze mną”. Do wszystkich powstały teledyski.

REKLAMA
REKLAMA

Blisko osiem miesięcy po wydaniu ostatniej płyty – Dawid Kwiatkowski powraca z propozycją wakacyjnego hitu. Czy utwór zatytułowany “Co z Nami będzie” powtórzy sukces “Bez Ciebie”?

Do sieci trafił bowiem nowy teledysk do utworu – “Co z nami będzie” z albumu “Dawid Kwiatkowski” i jest to już ostatni singiel promujący to wydawnictwo.

REKLAMA

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Singiel „Co z nami będzie” Dawida Kwiatkowskiego to taneczny utwór, który jest idealnym wstępem do rozpoczynających się wakacji. Klip, który właśnie ukazał się w sieci jest podsumowaniem i pamiątką po trasie promującej ostatni album, o której tak mówi artysta:Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta trasa, to najlepsza trasa w moim życiu.” 

Dawid Kwiatkowski z nowym wakacyjnym singlem

”Co z nami będzie”, to ostatni singiel z płyty – „Dawid Kwiatkowski”, a paradoksalnie, powstał jako jeden z pierwszych podczas prac nad materiałem. W tym utworze wcielam się w kogoś z chorobliwą zazdrością, w kogoś, kto regularnie nadpisuje rzeczywistość i kogoś, kto powoli nie może poradzić sobie ze swoją zaborczością – zdradza piosenkarz.

To krótka opowieść o mnie sprzed lat, gdy chciałem mieć wszystko i wszystkich tylko dla siebie, na wyłączność. Album „Dawid Kwiatkowski” pozwolił mi znaleźć drogę, o której zawsze marzyłem. „Co z nami będzie” to jej ostatni przystanek. Teraz szukam autostrady. Do usłyszenia! – mówi Dawid Kwiatkowski.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Przed utworem „Co z nami będzie” z płyty „Dawid Kwiatkowski” ukazały się cztery niesamowite single, które pokazały, że artysta wrócił po dłuższej przerwie odmieniony, dojrzalszy… 

Wzruszający singiel – „Idziesz ze mną”, „Nieważne” oraz
 „Bez Ciebie” i „Proste”, które szturmem podbiły radiowe listy przebojów.

Singiel „Bez  Ciebie” zdobył status podwójnej platyny i z tym utworem
Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. „Proste” znalazło się na pierwszym miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych.

Utwory mają ponad 40 milionów odsłuchań w serwisie Spotify a klipy zostały ponad obejrzane 50 milionów razy!

Obserwuj nas na Instagramie:

Dawid Kwiatkowski spotka się z fanami!
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski pokazał wyjątkową wersję klipu „Bez Ciebie” złożoną z filmików fanów!
fot. instagram.com/kwiatkowsky

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA