MUZOTAKTNEWSYFilmCamila Cabello w musicalowej ekranizacji na platformach VOD w Polsce (WIDEO)

Camila Cabello w musicalowej ekranizacji na platformach VOD w Polsce (WIDEO)
C

Nowa wersja jednej z najsłynniejszych bajek na świecie pt. "Kopciuszek" jest już dostępna bowiem na platformach VOD w Polsce.

REKLAMA
REKLAMA

Camila Cabello, która niedawno świętowała premierę trzeciego studyjnego albumu „Familia”, debiutuje w tytułowej roli w nowoczesnej wersji klasycznej historii.

„Zawsze będę się zmieniać i zbierać nowe doświadczenia. Moja muzyka będzie się też zmieniać i rozwijać” – mówiła Camila Cabello kilka lat temu. Jak widać, latynoska gwiazda muzyki pop potrafi zaskoczyć, bowiem świetnie się wcieliła w tytułową rolę nowej musicalowej adaptacji klasycznej baśni „Kopciuszek”.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Camila Cabello debiutuje na ekranie

Cinderella („Kopciuszek”) jest bez wątpienia nowoczesnym spojrzeniem na tradycyjną opowieść. Główna postać to młoda i ambitna oraz pewna siebie dziewczyna, która dąży do spełnienia swoich marzeń. W tej roli zobaczymy właśnie gwiazdę muzyki pop, która w ekranizacji chce projektować ubrania. Camila Cabello świetnie poradziła sobie z rolą Elli.

Chociaż „Kopciuszek” został negatywnie przyjęty przez krytyków, spotkał się z bardziej pozytywnymi recenzjami publiczności. Niektórzy przyjęli nowe nowoczesne podejście do tradycyjnej historii i chwalili inspirujący portret Kopciuszka w filmie. Prawie zdobył pierwsze miejsce jako ulubiony film fanów 2021 roku na Oscarach.

Z drugiej strony niektórzy fani krytykowali „Kopciuszka” za to, że zbyt mocno starał się być inny niż oryginał. Biorąc pod uwagę najnowszą adaptację klasycznej lewicy krytyków i fanów podzielonych, ciekawie będzie zobaczyć, jak film radzi sobie, gdy jest dostępny na platformach VOD w Polsce.

Poza Camilą Cabello w filmie występują m.in. Idina Menzel (macocha), Minnie Driver (królowa), Pierce Brosnan (król), Nicholas Galitzine (książę), Billy Porter (wróżka).

“Kopciuszek”: Gdzie obejrzeć film?

Film “Kopciuszek” jest już dostępny w sieci. Ekranizację zobaczymy bowiem na platformach VOD w Polsce, między innymi na Google Play, iTunes, Loomi by Opera, Orange VOD, PLAY NOW, Player, Premiery Canal+, Rakuten TV czy UPC.

Poniżej zobaczycie zwiastun i posłuchacie namiastki ścieżki dźwiękowej, na której znalazły się między innymi oryginalne piosenki Camili Cabello.

Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Obserwuj nas na Instagramie:

Camila Cabello jak Maria Antonina (WIDEO)
fot. screen YouTube
Camila Cabello jak Maria Antonina (WIDEO)
fot. instagram.com/camila_cabello

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA