MUZOTAKTNEWSYMuzykaO niej już jest głośno! Julia Rocka z nowym singlem „Ciche disco”

O niej już jest głośno! Julia Rocka z nowym singlem „Ciche disco”
O

Czy będzie to najsmutniejszy utwór do którego można potańczyć w 2022 roku? Być może…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Julia Rocka to jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznym, która jest podręcznikowym przykładem „self-made woman” pokolenia Z. Jej pierwszy, wydany niezależnie, singiel „Jeep” okupował kilkanaście miesięcy temu szczyt polskiej listy Spotify Viral, a utwór „Oficjalna wersja zdarzeń” niedawno pokrył się złotem!

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Artystka nie zwalnia tempa i na zbliżającą się jesień serwuje singiel „Ciche disco”, który z jednej strony opowiada o samotności i tęsknocie, a z drugiej zachęca do wyjścia na parkiet.

Bardzo zależało mi na tym, aby ta piosenka nie była jednowymiarowa. Wspólnie z moim producentem, Michałem Głomskim, skontrastowaliśmy więc smutny tekst o pustce i ciszy, która towarzyszy nam w momencie, kiedy odchodzi od nas ktoś ważny z energicznym, tanecznym bitem. – opowiada Julia Rocka.

Materiały promocyjne partnera

Świeże, synythpopowe brzmienie utworu przełamuje teledysk nakręcony we wnętrzach XVIII-wiecznego pałacu. Klip powstał w ramach jubileuszowej, 10. edycji Szkoły Teledysków – inicjatywy, która zrzesza początkujących twórców filmowych. Do tej pory młodzi artyści w ramach projektu stworzyli klipy dla między innymi Bedoesa, Mery Spolsky oraz Adiego Nowaka.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA