Dua Lipa wydała nowy singiel do filmu Barbie. Zobacz klip „Dance The Night”

REKLAMA

Dua Lipa właśnie wydała swój nowy singiel „Dance The Night”, który jest pierwszym utworem z jej nadchodzącej płyty „BARBIE THE ALBUM”. Piosenka jest pełna energii, rytmu i kolorów, a teledysk przenosi nas do magicznego świata Barbie Land, gdzie wszystko jest możliwe.

Dua Lipa nie ukrywa, że jest wielką fanką Barbie i że marzyła o piosence inspirowanego tą ikoną popkultury. „Barbie to dla mnie symbol siły, niezależności i zabawy. Zawsze podziwiałam jej różnorodność i to, że potrafi być kimkolwiek chce. Chciałam stworzyć muzykę, która odda ten duch i zachęci ludzi do tańca i śmiechu” – mówi Dua Lipa.

„BARBIE THE ALBUM” to wypełniony gwiazdami, muzyczny towarzysz wyczekiwanego na całym świecie filmu „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach Barbie i Kena. Promocję soundtracku inauguruje elektryzujący singiel trzykrotnej laureatki Grammy, Dua Lipy, która także pojawia się w filmie.
 
Utwór „Dance The Night”, który można usłyszeć w oficjalnym zwiastunie obrazu, wyprodukował Mark Ronson. Premierę płyty wyznaczono na 21 lipca. Tego samego dnia film trafi na ekrany kin.
 
Soundtrack „BARBIE THE ALBUM” wypełniają nowe piosenki światowych megagwiazd, w tym KAROL G, Nicki Minaj i Ice Spice, Lizzo, Charli XCX, PinkPantheress, Ava Max, Dominic Fike, The Kid LAROI i nie tylko. Gwiazdor filmy, Ryan Gosling, również dołącza do imponującej listy artystów ścieżki muzycznej z oryginalnym utworem, który wykonuje jego postać, Ken. Pełna tracklista znajduje się poniżej.
 
BARBIE THE ALBUM” wyprodukował znany na całym świecie DJ, laureat Oscara, Złotego Globu i Grammy, artysta i producent, Mark Ronson oraz scenarzystka, reżyserka, producentka wykonawcza „Barbie” i 3-krotnie nominowana do Oscara, Greta Gerwig.
 
Producentami i kuratorami wydawnictwami są zwany „guru soundtracków„, zdobywca Grammy Kevin Weaver z Atlantic Records („Suicide Squad”, „Ptaki Nocy”, „Szybcy i wściekli 7”) i Brandon Davis.

DALSZA CZĘŚĆ POD MATERIAŁEM WIDEO
REKLAMA

Doda: Nie umiałabym być żoną bogatego męża | © Newseria

O filmie  „Barbie”:

Życie w Barbie Land polega na być idealnym w idealnym miejscu. Chyba, że ma się kryzys egzystencjalny. Albo jest się Kenem. Za reżyserię filmu odpowiada Greta Gerwig, która napisała też scenariusz z Noah Baumbachem. W rolach głównych występują Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera, Kate McKinnon, Issa Rae, Rhea Perlman i Will Ferrell. Do kin obraz trafi 21 lipca.

Lista utworów:

Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2026?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

1. Lizzo – Pink
2. Dua Lipa – Dance The Night
3. Nicki Minaj & Ice Spice – Barbie World (with Aqua)
4. Charli XCX – Speed Drive
5. KAROL G – WATITI (feat. Aldo Ranks)
6. TBA
7. Tame Impala – Journey To The Real World
8. Ryan Gosling – I’m Just Ken
9. Dominic Fike – Hey Blondie
10. HAIM – Home
11. TBA
12. The Kid LAROI – Forever & Again
13. Khalid – Silver Platter
14. PinkPantheress – Angel
15. GAYLE – butterflies
16. Ava Max – Choose Your Fighter
17. TBA

Zobaczcie również: 

zachwyca w nowej sesji. Takiej jeszcze jej nie widzieliście! (FOTO)
fot. materiały prasowe
zachwyca w nowej sesji. Takiej jeszcze jej nie widzieliście! (FOTO)
fot. materiały prasowe
REKLAMA
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
REKLAMA

WYBRANE DLA CIEBIE

Dziękujemy, że przeczytałeś artykuł.
Chcesz podzielić się newsem lub zamówić publikację sponsorowaną?
Napisz do nas

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ZOBACZ GALERIE

REKLAMA
ZOBACZ NAJNOWSZE WIADOMOŚCI