MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAvril Lavigne wyśmiewa teorię spiskową, że od kilkunastu lat zastępuje ją sobowtór

Avril Lavigne wyśmiewa teorię spiskową, że od kilkunastu lat zastępuje ją sobowtór
A

Fani mają masę argumentów na poparcie tej teorii!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Avril Lavigne rzuciła okiem na tę odwieczną teorię, że w rzeczywistości nie jest “skomplikowaną” piosenkarką – ale sobowtórem ciała.

Teoria, że “Avril Lavigne nie żyje” pojawiła się w połowie lat 90-tych i twierdziła, że prawdziwa Avril zmarła, więc jej miejsce zajęła sobowtórka o imieniu Melissa Vandella. Krótko mówiąc, jest to współczesna wersja teorii spiskowej “Paul McCartney nie żyje”, która wystartowała pod koniec lat 60-tych.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Czy faktycznie Avril Lavigne nie żyje

Avril nigdy tak naprawdę nie bawiła się w teorię spiskowe, dopóki nie sparodiowała najważniejszych komentarzy, które otrzymała w mediach społecznościowych.

Materiały promocyjne partnera

Podczas, gdy wielu fanów nie ma wątpliwości, że piosenkarka zmarła ponad osiemnaście lat temu, ona sama żartobliwie skomentowała doniesienia. Wielu internautów nie kryje oburzenia i komentuje: “Dlaczego musiałaś to zrobić i skomplikować sprawy?” – bombardują ją w komentarzach. Inni dodają: “Czy jesteś prawdziwą Avril?” Avril śmieje się z komentarzy, gdy żartobliwie kopie w kierunku kamery.

Oczywiście sekcja komentarzy wypełniła się ludźmi, którzy domagali się, aby udowodniła, że jest prawdziwą Avril. W środę piosenkarka znana z hitu “Sk8er Boi” postanowiła odtworzyć okładkę swojego debiutanckiego albumu Let Go, który w tym miesiącu obchodził swoje 20-lecie.

Avril Lavigne założyła podobne ubrania do tych, które miała na sobie dwie dekady temu i pozowała w centrum miejskiego przejścia dla pieszych – powodując, że fani zauważyli, że nie zestarzała się ani jednego dnia od czasu wydania swojego debiutu.

Avril podpisała zabawny film: “20 lat później…”

Nagrała również ścieżkę dźwiękową do utworu “I’m Just a Kid” Simple Plan, na co rockmani skomentowali: “To jest niesamowite! Szczęśliwej 20- rocznicy!”

Artykuł powstał we współpracy z fundacją zrzeszającą ukraińskich dziennikarzy. Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA