Maja Hyży wystąpi w Opolu!

fot. materiały prasowe

Maja Hyży wystąpi na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Utwór “Będę Kochać” Mai Hyży znalazł się wśród piosenek, które usłyszymy podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Będę Kochać ma szansę zdobyć tytuł SuperPremiery 2015! Utwór został wybrany spośród 150 nadesłanych propozycji. Wśród pozostałych zakwalifikowanych artystów, którzy wystąpią w trakcie koncertu SuperPremiery 2015, znaleźli się m.in.: Maryla Rodowicz & Donatan, Natalia Kukulska, Kasia Popowska oraz Tomasz Lipiński. Koncert SuperPremiery 2015 odbędzie się drugiego dnia Festiwalu, w sobotę 13 czerwca o godz. 20:25.

Będę Kochać to drugi singiel z długo wyczekiwanego debiutanckiego album Mai pt. W Chmurach. Wokalistka urzeka w nim charakterystycznym głosem oraz wpadającą w ucho melodią i pozytywną energią, która udziela się słuchaczom już od pierwszych taktów. Płyta W Chmurach ukazała się na rynku 24 marca i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem – w pierwszym tygodniu sprzedaży była najchętniej odtwarzanym albumem w serwisie Deezer.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!