Roksana Węgiel nie zwalnia tempa. Fani mówią o jej najmocniejszym ruchu
13 maja 2026, 21:28
Roksana Węgiel ponownie przyciągnęła uwagę fanów i branży muzycznej. Artystka zaprezentowała singiel "Chciałam Ciebie więcej", który nagrała wspólnie z Whitem 2115. To ostatnia zapowiedź albumu "Błękit", którego premiera została zaplanowana na 19 czerwca. Tym razem Roxie postawiła na mocniejsze brzmienie, emocjonalny przekaz oraz wyraziste gitarowe aranżacje. Fani już teraz przekonują, że nowa era wokalistki może okazać się jednym z najważniejszych momentów w jej karierze.












