Adam Lambert zaprezentował w sieci nowy teledysk. Wideo zrealizowano do singla „Another Lonely Night”, który pochodzi z trzeciej studyjnej płyty Lamberta, zatytułowanej „The Original High”.

Teledysk wyreżyserował młody twórca z Kalifornii, Luke Gilford, do tej pory bardziej znany z reklamówek oraz ciekawych zdjęć znanych osób (m.in. Pameli Anderson, Bryana Cranstona). W filmiku do „Another Lonely Night” Amerykanin opowiedział historię samotnych nocy kilku osób, w tym Adama Lamberta.

Singiel „Another Lonely Night” już robi zamieszanie w rozgłośniach radiowych. Na tyle duże, że utwór ma szansę powtórzyć sukces, jaki Adam osiągnął poprzednią singlową piosenką, „Ghost Town”, która w Polsce pokryła się już platyną.

Piosenkę „Another Lonely Night” oraz „Ghost Town” Adam Lambert wykonał podczas swojej niedawnej wizyty w naszym kraju. Amerykanin był gwiazdą gali ESKA Music Awards, która pod koniec sierpnia odbyła się w Hali Widowiskowej w Szczecinie. Poza występem odebrał nagrodę na „Najlepszego zagranicznego artysty 2015”!

Przypomnijmy, że płyta „The Original High” ukazała się w Polsce 15 czerwca 2015 roku nakładem Warner Music Poland. Piosenki Adam nagrywał w Sztokholmie i Los Angeles.

Produkcją zajęli się Max Martin i Shellback (Karl Johan Schuster). Panowie mają na koncie współpracę z Katy Perry, Maroon 5, Britney Spears, czy Kelly Clarkson. Lambert zaprosił do nagrań gości. W piosence „Rumors” słychać Szwedkę Tovę Lo. Zaś w „Lucy” pojawia się Brian May z Queen.

ZOBACZ TELEDYSK
ADAM LAMBERT – ANOTHER LONELY NIGHT

REKLAMA
loading...
loading...
PODZIEL SIĘ