Chwytliwa melodia, prosty tekst i zapętlony riff basowy – oto przepis Blue Deep Shorts na debiutancki singiel.

Piosenka „Beautiful” to ciepłe i bezpośrednie wyznanie, na które chciałby się zdobyć niejeden chłopak.

Po sukcesie na Jarocin Festiwal zespół otrzymał zasłużone wsparcie przy realizacji swoich muzycznych pomysłów – produkcją zajął się Leszek Biolik we współpracy z Marcinem Gajko, a całość została wydana przez Warner Music Poland.

Piosenka będzie miała swoją premierę w przeddzień 60-tych urodzin taty braci Zgorzałków, dzięki któremu zespół wydał pierwszą EPkę.

W trzyminutowej kompozycji słychać wszystko, co BLUE DEEP SHORTS doskonalili przez lata wspólnego grania – melodia, którą można nucić lub śpiewać głośno pod sceną, charakterystyczne rock’n’rollowe gitary i niebanalne bębny. Ostatnie refreny skąpane w dalekich, lekkich chórkach sprawiają, że po prostu chce się więcej!

POSŁUCHAJ SINGLA
BLUE DEEP SHORTS – BEAUTIFUL

Poznajcie BLUE DEEP SHORTS!

Dariusz Staciwa (wokal, pianino, gitara), Antoni Zgorzałek (gitara, chórki), Tomasz Miśkiewicz (bas) i Franciszek Zgorzałek (perkusja, chórki). Po sukcesie na festiwalu w Jarocinie, BLUE DEEP SHORTS debiutuje pod szyldem Warner Music Poland. Po dziesięciu latach spędzonych na wspólnej pracy, teraz tak naprawdę wszystko się dla nich zaczyna…

Darek, Antek i Tomek poznali się w 2005 na korytarzu szkoły muzycznej im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Po kilku latach do składu dołączył czternastoletni wówczas Franek, który porzucił grę na skrzypcach, żeby zasiąść za bębnami w zespole rockowym. Przez cały czas muzycy ciężko pracowali w swojej piwnicy gdzie powstawały kolejne piosenki. Równolegle zbierali doświadczenie na scenach warszawskich klubów i przywozili nagrody zdobyte na licznych konkursach w całej Polsce.

Pierwszych osiągnięć doczekali się w 2012 roku. Potencjał zespołu zauważył wtedy Paweł Krawczyk podczas konkursu T-Mobile Music. Wspólna praca z gitarzystą Hey utwierdziła ich w przekonaniu, że to zespół – czyli ludzie działający razem – jest nieskończonym źródłem energii i kreatywności.

Tuż przed największym sukcesem jakim było zwycięstwo Jarocińskich Rytmów Młodych 2015, zespół z powodzeniem przeprowadził akcję crowdfundingową, dzięki której powstał wielki, błękitny neon BLUE DEEP SHORTS.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!