Członkowie boysbandu One Direction dostąpili zaszczytu pojawienia się w słynnej kreskówce “Family Guy” (“Głowa rodziny”). Właśnie ujawnili zdjęcie z odcinka, w którym występują.

One Direction są wprawdzie oficjalnie w zawieszeniu, ale takich propozycji jak ta od twórców “Family Guya” (jednym z nich jest Seth MacFarlane, twórca filmów “Ted”) się nie odrzuca.

Tak więc Louis Tomlinson i Liam Payne nagrali dialogi do epizodu o tytule “Run, Chris, Run”, w którym Chris Griffin, syn Petera i Lois, zostaje królem swojego miasteczka. Siostra Mewg próbuje popsuć bratu święto.

Na Twitterze kapeli można zobaczyć rysowane wersje członków One Direction, słuchających Stewiego, który opowiada im straszną historię. Dodajmy, że w odcinku pojawia się także kontrowersyjny juror “Idola” i brytyjskiego “Mam talent”, Simon Cowell.

Ostatni album One Direction, “Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik.

Obecnie zespół zrobił sobie przerwę, a wokaliści zajęci są solowymi projektami.