„Z archiwum twarzy” to pierwszy w historii MaxFloRecTV, a jednocześnie jeden z pierwszych w Polsce, klip nakręcony w technologii 360 stopni.

Wideo promuje platynowy już krążek „Optymistycznie” Buki & Rahima. Sprawdźcie ukryte w nim niespodzianki! Tylko… ostrożnie!

– Musicie go sprawdzić, ponieważ takiego jeszcze nie mieliśmy. Jest bardzo nietypowy – zapowiadał jeszcze w poniedziałek Fokus (https://goo.gl/r1pVPn). – Zapraszamy przed komputery i przede wszystkim przed telefony!

Od wczoraj (10.05) wiadomo, co artysta miał na myśli.

Wideo nakręcone zostało w katowickim klubie Garage. Za jego realizację odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza.

– Współpracujemy od lat. Szablonem naszej kooperacji są nieszablonowe klipy. Stawiamy na oryginalność i innowacyjność – mówi Rahim.

– Takich niekonwencjonalnych teledysków zrobiliśmy już naprawdę sporo. Ten zwyczajnie nie mógł odstawać od reszty.

Dowodem na awangardowość obrazów spod szyldu MaxFloRec & Przedmarańcza jest m.in. nominacja klipu do „Przeciwwagi” Pokahontaz do nagrody Yach Film 2014 właśnie w kategorii Innowacja. Nowe rozwiązania techniczne to niejedyny wspólny element klipu do „Przeciwwagi” i „Z archiwum twarzy”.

Na planie tego drugiego również pojawili się fani. Odbiorcy Buki & Rahima wcielili się w kreacje aktorskie. Zresztą nie tylko oni. Poznajecie jeszcze kogoś? Mała podpowiedź: tytuł singla to „Z archiwum twarzy”!

ZOBACZ TELEDYSK
BUKA & RAHIM – Z ARCHIWUM TWARZY

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!