“Niepowstrzymany” jest pierwszym singlem promującym nową płytę Gimpsona o tym samym tytule.

Mocna, agresywna muzyka i nie ustępujące jej, wypluwane w szybkim tempie wersy to cechy charakterystyczne tego numeru. Poprzedni hit Gimpsona py. “Bombsite A” wykonany wspólnie z Remo i Mamiko, osiągnął ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a nadspodziewanie dobra sprzedaż singla przełożyła się na podwójną platynową płytę dla artysty.

Singiel zapowiada płytę Gimpsona, która będzie nosiła tę samą nazwę. “Niepowstrzymany’ będzie drugim solowym albumem autorstwa Tomasza Działowego, tworzącego muzykę pod pseudonimem artystycznym Gimpson.

Poprzedni krążek, swoisty debiut zatytułowany był “Jeden’ i rozszedł się w imponującej jak na nowicjusza liczbie 1500 sztuk! Od tamtej pory Gimpson poczynił ogromny progress – co przełożyło się m.in. na olbrzymi sukces numeru “Bombsite A” wykonanego wspólnie z Remo i Mamiko, który osiągnął ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a nadspodziewanie dobra sprzedaż singla przełożyła się na podwójną platynową płytę dla artysty.

“Niepowstrzymany” będzie nieco inny niż poprzednia płyta. Dominować będzie muzyka agresywna i szybka, momentami wręcz klubowa, co nie oznacza, że całość będzie tylko pustą braggą. Gimpson lubi w sarkastyczny, cyniczny i dosadny sposób wyrażać co sądzi o pewnych postawach, ideach czy wierzeniach, a tego na płycie nie zabraknie. Całość podana w sosie z poczwórnych rymów, ostrych punchline’ów i galopującego tempa. Premiera 12 sierpnia 2016r.

POSŁUCHAJ SINGLA
GIMPSON – NIEPOWSTRZYMANY

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!