Pierwszy singiel taneczno-popowego DNCE, czyli nagranie „Cake By The Ocean”, okazało się jednym z największych hitów ostatnich miesięcy.

„Cake By The Ocean” rozszedł się na świecie w ilości 3.5 miliona egzemplarzy, a w USA zyskał status podwójnej platyny! DNCE powstało z inicjatywy Joe Jonasa w 2013r. po rozwiązaniu Jonas Brothers i jest prawdziwą super grupą, choć jak przyznaje Jonas, bardziej traktuje DNCE jak „super team”.

Zespół obok Jonasa na wokalu tworzą doskonale obyci ze sceną muzycy – klawiszowiec Cole Whittle z Semi Precious Weapons, gitarzystka JinJoo Lee grająca wcześniej z Jordin Sparks, Charlie XCX i Cee Lo Greenem, a także występujący z Jonas Brothers perkusista Jack Lawless.

Choć członkowie DNCE wywodzą się z innych projektów muzycznych i znają się od dawna, to jednak powstanie grupy Joe Jonas określa jako „szczęśliwy przypadek”.

Jak twierdzi Whittle – muzyka DNCE w pełni odzwierciedla osobowość Joe Jonasa – jest „energiczna, trochę niewinna i z dużą dawką zabawy i humoru”. Oglądając humorystyczne teledyski grupy trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wspólne granie to dla tych doświadczonych muzyków przede wszystkim wielka frajda. Radością grania wręcz zarażają wszystkich słuchaczy.

POSŁUCHAJ SINGLA
DNCE – CAKE BY THE OCEAN

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!