Znany milionom jako “Króla Walca”, André Rieu jest jednym z najpopularniejszych na świecie artystów muzycznych.

Jego legendarny koncert w Maastricht jest najbardziej oczekiwanym wydarzeniem kinowym roku. Występ z ubiegłego roku ustanowił nowe rekordy kasowe w wielu krajach. Transmisja satelitarna odbędzie 24 lipca, o godzinie 16:00 w Kinie Atlantic.

Lipcowy koncert Andre Reiu odbędzie się w położonym we wspaniałej scenerii średniowiecznego placu, rodzinnym mieście artysty. Towarzyszyć mu będą Orkiestra Johanna Straussa, Tenorzy i bardzo specjalni goście. André obiecuje i zapewnia, niezapomniane wrażenia muzyczne pełne humoru, emocji i zabawy dla wszystkich bez względu na wiek.

Wypowiadając się na temat tegorocznej imprezy André Rieu powiedział: “Każdego roku staram się znaleźć sposób, aby uczynić koncert w moim rodzinnym mieście, unikalnym doświadczeniem dla naszych widzów na całym świecie, również tych, którzy oglądają nas w kinach. Włożyliśmy dużo czasu, energii i miłości do tworzenia czegoś wyjątkowego. Koncert w Maastricht to będzie magia. ”

Specjalnie dla widzów oglądających koncert w kinach gospodarz wydarzenia Charlotte Hawkins, opowie o show oraz przeprowadzi wywiad z André Rieu chwilę przed rozpoczęciem koncertu, gdy ten będzie w drodze na scenę – wyłącznie dla widzów oglądających koncert w kinach, w tym w Kinie Atlantic.

André Rieu Concert 2016 w Maastricht zapowiada się jego największym i najbardziej spektakularny koncertem na wielkim ekranie!

Czas trwania: ok. 3 godzin z 15 – minutową przerwą.


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » wystrój wnętrz