Zespół Chemia pojawi się w roli supportu przed występem Bring Me The Horizon. Koncert odbędzie się 14 czerwca w stołecznej Stodole.

Chemia zapowiada energetyczne show składający się głównie z utworów pochodzących z ostatniej płyty “Let Me”, który został wydany we wrześniu ubiegłego roku.

Album, pełen energetycznych riffów, które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów, powstał we współpracy z legendarnym producentem Mikiem Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce.

Koncertowa promocja “Let Me” rozpoczęła się serią koncertów w Polsce, gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W Europie zespół promował materiał, występując u boku zespołu Skindred. W lutym 2016 roku album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chemia na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie “Teraz najlepsi 2015” w miesięczniku “Teraz Rock”, a w plebiscycie Antyradia zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu.

Singel “I Love You So Much” Chemii został wybrany zdaniem słuchaczy jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w “Trójkowym Budziku Radiowej Trójki”.

Rozkład godzinowy koncertu:
18.00 – otwarcie klubu
19.30 – Chemia
20.45 – Bring Me The Horizon


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » wystrój wnętrz