Tinashe jest jedną z najciekawszych amerykańskich wokalistek r’n’b młodego pokolenia. Zadebiutowała dwa lata temu płytą „Aquirius” z hitem „2 On” (feat. ScHoolboy Q), który przyniósł jej rzeszę fanów i uznanie branży.

Od tamtej pory koncertowała na całym świecie i pracuje nad kolejną płytą – „Joyride”. W oczekiwaniu na jej premierę, artystka udostępniła singiel „Superlove”.

Utwór wyprodukowali Terius “The-Dream” Nash oraz C. “Tricky” Stewart.

„Niedawno poczułam silną potrzebę wydania piosenki, która promuje pozytywność, miłość i światło. ‘Superlove’ to świętowanie radości.

A dokładniej, to celebrowanie takiego rodzaju szczęścia, które jest wielkie i zaraźliwe, że jedyne co można zrobić, to też się nim radować.

Mam nadzieję, że wychwalając tę wspaniałą energię, sprawię, że ludzie poczują się lepiej, będą mocniej się kochać i razem tańczyć.” – wyjaśnia Tinashe.

Nowa płyta „Joyride”, napisana i skomponowana przez Tinashe, to według zapowiedzi odzwierciedlenie jej niezwykłego rozwoju artystycznego.

Przy produkcji krążka zaangażowali się m.in. Terius “The-Dream” Nash, C. Tricky Stewart, Metro Boomin, Boi-1da, Illangelo, Sir Nolan, PartyNextDoor oraz Joel Compass. Premiera albumu zaplanowana jest na jesień.

POSŁUCHAJ SINGLA
TINASHE – SUPERLOVE

https://www.youtube.com/watch?v=I4j3ziJWK6M


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble gniezno

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!